Skocz do zawartości

Przegląd okresowy z nową instalacją gazową


mcgyver555

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślałem i jedyny problem ,który pozostał to brak możliwości ,,dostarczenia" obojętnie jaką drogą papieru TDT-u i klient bez ważnych badań wraca do domu i liczy na szczęście ,albo znając pomysły klientów pojedzie gdzie indziej :x

Jednym słowem niedopracowane przepisy w tym naszym kraju .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Qnick

    13

  • michal_k

    11

  • blakop

    10

  • Grzegorz Łódź

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jednym słowem niedopracowane przepisy w tym naszym kraju

 

A to czemu? Klient zawalił, ale oczywiście winne przepisy.

No wiem,że zakichanym obowiązkiem właściciela pojazdu mieć ład i skład w pojeżdzie i dokumentach dotyczących pojazdu,ale ile jest przypadków ,że klient przyjeżdża bez protokołu bo albo nie wie ,że trzeba,albo zapomniał.Nie ma problemu jak na miejscu ,ale jak jest tak jak w tym przypadku poza domem to ma problem i dlatego myślę,że teraźniejsze przepisy odnośnie tego problemu nie są wygodne dla klienta,a to w końcu on za wszystko płaci, no a jedna adnotacja więcej w DR rozwiała by cały problem(oczywiście klientowi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... klienci na SKP to nic nie wiedzą.

Na wagarach byli jak wykładali na Prawie Jazdy zagadnienia z PoRD.

Mnie o podatkach nikt nie szkoli, a muszę wiedzieć jak PIT-a rozliczać,

a jak zlecam to księgowej, to niestety papierzyska muszą być właściwe dostarczone.

Dobrze, że wiedzą o opłatach za autostrady... zapewne dzięki szlabanom. :hah:

Jak jedzie za granicę to też raczej w winietkach się orientuje, ale już o Decyzji TDT przy OBT zapomina się.

Taki gapowaty klient w razie czego nigdy diagnosty strony nie będzie trzymał.

Ma być decyzja to decyzja, a nie mail czy esemes.

Nie podpowiadaj Qnick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

A co w przypadku gdy:

Przyjeżdza klijent auto z gazem brak adnotacji w DR o gas ale posiada dokument z TDT na butle z przeprowadzonego badania właśnie w tym aucie (z numerem VINi jego danymi osobowymi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak wpisu to UD. Jeśli jest dokument na zbiornik to wynik pozytywny.

posiada dokument z TDT na butle z przeprowadzonego badania właśnie w tym aucie (z numerem VINi jego danymi osobowymi)
Tu to nie bardzo rozumiem o co chodzi. Dokument z TDT jest na konkretny zbiornik, a nie pojazd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w przypadku gdy:

Przyjeżdza klijent auto z gazem brak adnotacji w DR o gas ale posiada dokument z TDT na butle z przeprowadzonego badania właśnie w tym aucie (z numerem VINi jego danymi osobowymi)

 

Użyj opcji szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu to nie bardzo rozumiem o co chodzi. Dokument z TDT jest na konkretny zbiornik, a nie pojazd.

Pewnie idzie o to:

I dalej decyzja jest na konkretne urządzenie. Poza tym VIN-u w niej nie widzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że jest w dokumencie TDT napisane w jakim pojeżdzie konkretnie jest zbiornik zamintowany (numer VIN) i na kogo jest pojazd zarejestrowany (dane osobowe właściciela pojazdu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że jest w dokumencie TDT napisane w jakim pojeżdzie konkretnie jest zbiornik zamintowany (numer VIN) i na kogo jest pojazd zarejestrowany (dane osobowe właściciela pojazdu)

 

Bo jest to dozór "ponowny", po zakończeniu "nowego" i po prostu wpisali dane osoby i pojazdu. O niczym to nie świadczy...

 

Przyjeżdza klijent auto z gazem brak adnotacji w DR o gas

 

BYŁO ! Opcja SZUKAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - na decyzji TDT nie ma nr VIN, ani rejestracyjnego. Niestety zapominają o tym nawet sądy i w tej chwili pomagam nawet jednego UDS'a z tego tytułu bronić...

Mam nadzieję, że się uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - na decyzji TDT nie ma nr VIN, ani rejestracyjnego.

Przy badaniu zbiornika po raz pierwszy nie ma , Jeżeli postawiasz auto ze zbiornikiem do ponownej legalizacji, widziałem wpisany nr VIN na protokóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawiasz samochód i załatwiają wszystko

to nie tak, oni potrzebują zbiornik żeby go przygotować do badania, jeżeli nie masz go wyjęto to maja usługę wyjęcia i włożenia zbiornika, samochodu nie zostawiasz bo inspektor TDT przychodzi raz w tygodniu, a samochód do niczego nie jest mu potrzebny

O....n

myślę że nie ma potrzeby kropkowania bo w Łodzi w tej chwili badania zbiorników wykonywane są tylko na terenie firmy OKTAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w Łodzi firmę O....n zostawiasz samochód i załatwiają wszystko, a zaświadczenie jak pisałem.

Ile to trwa, ile kosztuje i czy zbiornik jest faktycznie badany ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.