Skocz do zawartości

JESIEŃ 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Blakop ty jak zwykle czegoś nie rozumiesz.

Jeszcze nie wpłaciłeś a już chcesz rozliczać :shock:

Może w takim razie ty zajmiesz się organizacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 312
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    54

  • ketiw38

    22

  • doli

    18

  • mmiodzio

    16

Top Posters In This Topic

Może trochę to podsumuję.

Do tej pory nasze spotkania miały charakter towarzyski, nieformalny. Były spotkaniami uczestników forum norom-u i ten wariant spotkań się sprawdził.

Nie psujmy ( bez obrazy :D ) tego co mamy.

Na spotkania, oprócz diagnostów, przyjeżdżają też inne osoby, skądinąd bardzo ważne :)

Oczywiście, z pewnością Keiw będzie szeroko omawiał tematy bieżące i na pewno wywiąże się dyskusja, ale nikomu z nas nie zależy na oficjalności tego spotkania pod patronatem OSDS-u.

Jeżeli jacyś diagności w trakcie spotkania zechcą wesprzeć finansowo działalność statutową, to chwała im za to, ale nie obligatoryjnie każdy uczestnik.

Pozostawmy jak było i bawmy się jak zwykle, czego sobie i Wam życzę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ketiw. To Ty nie rozumiesz o czym piszesz. 200 zł było propozycją ceny podaną przez Markesa w związku z organizacją przez OSDS.

 

Bez Waszej organizacji stawka jest inna. Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem.

 

Swoją drogą uzgodnijcie sobie na przyszłość jak prezentujecie wspólne stanowisko, bo troszkę swoją wypowiedzią z co najmniej dwóch członków OSDS zrobiłeś tzw. dudków. No chyba, że cały OSDS to tylko Twoje autorytarne decyzje i stąd taka sytuacja 8)

 

Sytuacja zrobiła się na tyle niesmaczna, a i zainteresowanie niewielkie, że zastanawiam się, czy nie zaproponować czegoś kompletnie innego.

I tak ketiw - jak najbardziej jestem w stanie się tym zająć, co nawet w opcji spotkania w Aleksandrówku zostało już z Markesem ustalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą uzgodnijcie sobie na przyszłość jak prezentujecie wspólne stanowisko, bo troszkę swoją wypowiedzią z co najmniej dwóch członków OSDS zrobiłeś tzw. dudków. No chyba, że cały OSDS to tylko Twoje autorytarne decyzje i stąd taka sytuacja 8)

Spójrz na to z nieco innej perspektywy. Nie dziw się Prezesowi skoro nieświadomy niczego został zaskoczony informacją o organizowaniu spotkania przez OSDS. Nie uważasz, że można było dokonać uzgodnień w nieco inny sposób? Stało się , więc nie ma co „płakać nad rozlanym mlekiem”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym, w jakim tonie odzywał się w tym temacie ketiw, nie wiem czy ktoś będzie teraz chciał :P

Sytuacja zrobiła się na tyle niesmaczna, a i zainteresowanie niewielkie, że zastanawiam się, czy nie zaproponować czegoś kompletnie innego.

I tak ketiw - jak najbardziej jestem w stanie się tym zająć, co nawet w opcji spotkania w Aleksandrówku zostało już z Markesem ustalone.

No cóż nie pozostało mi nic innego jak wycofać się z propozycji, że mogę zostać organizatorem, może jeszcze potrzebujecie deklaracji, że nie przyjadę, aby spotkanie udało się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie pozostało mi nic innego jak wycofać się z propozycji, że mogę zostać organizatorem, może jeszcze potrzebujecie deklaracji, że nie przyjadę, aby spotkanie udało się?

Dajże spokój z takimi wypowiedziami. Pewne kwestie owszem należałoby wyjaśnić, ale nie w taki sposób. Takimi wypowiedziami niepotrzebnie spotęgujesz jedynie emocje, a nikomu nie jest to potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze potrzebujecie deklaracji, że nie przyjadę, aby spotkanie udało się?

Nie rób sobie "jaj",a Kto sprzęt przywiezie,że o mikrofonie nie wspomnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natasza - masz rację - wszystko można było załatwić w nieco inny sposób. Ale to raczej uwaga do samego ketiwa, któremu mam wrażenie słowa typu "wyczucie", "takt" i "dyplomacja" są chyba nieco obce... I chyba o to głównie chodzi, bo jak sam zauważyłeś pewne reakcje Prezesa są chyba nieco niewyważone.

 

Ja również nie byłem przekonany co do pomysłu w formie zaproponowanej przez Markesa. Nieprzekonany - ale nie że miałem zamiar "torpedować" ten pomysł w jakikolwiek sposób i go negować. Wyszło jak wyszło. Niestety.

Brak wypowiedzi innych uczestników skłania mnie do postawienia tezy, że może spróbujemy zorganizować coś całkiem innego? Bo opisywana formuła chyba się wyczerpała, bądź zniesmaczyła...

EOT jak dla mnie. A ketiw to powinien się tłumaczyć co najwyżej swoim członkom w tym funkcyjnym OSDS, których swoimi wypowiedziami postawił chyba w nieco niekorzystnym świetle. Przepływ informacji między członkami OSDS jak widać szwankuje...

 

Co powiecie na spotkanie z formami np. jakiegoś bardziej aktywnego spędzenia czasu? Może jakaś wycieczka w trakcie? Może kajaczki jakieś?

 

Miałbym pewne propozycje, ale nie zamierzam "przed szereg" wyskakiwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym pewne propozycje, ale nie zamierzam "przed szereg" wyskakiwać...

Skoro już powiedziałeś "a", czas powiedzieć więcej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas powiedzieć więcej ...
Natasza czytaj ze zrozumieniem, blakop czeka na pozwolenie (tylko nie wiem kogo?)
ale nie zamierzam "przed szereg" wyskakiwać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię wprost.

 

Nie nastawiam się na spotkanie wyłącznie "na picie" i "Polaków rozmowy". To można zorganizować beż żadnych wielkich starań w wybranym motelu w dowolnym miejscu Polski...

 

Bardzo mi się podobało ostatnie spotkanie w Tatrach, gdzie oprócz przesympatycznej atmosfery i ludzi była okazja do ciekawych i emocjonujących wycieczek w góry, ciekawa okolica itd. Dla mnie osobiście było to na tyle atrakcyjna propozycja, że pojechałem tam już w czwartek - nie sam zresztą... Byliśmy pod Rysami i jaskinie na Słowacji zaliczyliśmy. Dla mnie był to najlepszy wjazd z dotychczasowych. A i grile były i prosiak i inne emocje... Rozmów też nie było końca. A i frekwencja mimo skrajnego położenia dopisała.

I szczerze - właśnie takich spotkań bym sobie życzył.

 

I nie interesuje mnie, żeby takie spotkanie odbywało się pod auspicjami OSDS, forum NORCOM czy innego tworu. To ma być spotkanie lubiących się ludzi... Tak od pewnego czasu to zresztą postrzegałem szczerze mówiąc...

 

Czy mogę coś zaproponować? Szczególnie w cenie w granicach 200 zł za weekend?? Myślę, że tak! Ale nie ukrywam, że to będą raczej moje rejony... Wtedy jestem i gotowy podjąć się organizacji. Ale i takie atrakcje jak morze odwiedzę, jeśli tylko ktoś poda namiary. Zawsze jestem chętny do pomocy w organizacji i nie są to gołe słowa.

 

Co ja osobiście wymyśliłem na jesień? To proste - okolice Bornego Sulinowa. Przepiękne leśne tereny, jeziora, dobra baza turystyczna. Może w sobotę trochę zabawy z kajakami na malowniczym spływie? Może zwiedzanie samej poradzieckiej bazy??

A grille, ogniska i reszta swoją drogą oczywiście... Lokalne agroturystyki i inne motele mają multum ofert.

 

Pytanie czego chcemy i oczekujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja osobiście wymyśliłem na jesień? To proste - okolice Bornego Sulinowa. Przepiękne leśne tereny, jeziora, dobra baza turystyczna. Może w sobotę trochę zabawy z kajakami na malowniczym spływie? Może zwiedzanie samej poradzieckiej bazy??

A grille, ogniska i reszta swoją drogą oczywiście... Lokalne agroturystyki i inne motele mają multum ofert.

I to już jest jakiś konkret, osobiście okolica jak dla mnie - bomba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o jeszcze parę głosów w tym układzie.

Jak najbardziej mogę czegoś poszukać w podanej lokalizacji i zorganizować to.

Dla niezorientowanych mówimy o:

 

ZACHODNIO-PÓŁNOCNEJ Polsce. Ale też nie o jej skrajach. Bardziej mowa o okolicach Piły niż Szczecina jednak. Najbliższe duże miasta to Wałcz, Szczecinek.

 

Ale ja jednak bym prosił o jakieś jasne deklaracje - kto w ogóle jest chętny na podany termin i lokalizację. Bo w przeciwnym razie to sorki, ale wolę na privie się dogadać z tymi 6-7 osobami i nie nazywać tego wielkim zlotem... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie - bomba.
no bomba -stary radziecki poligon i koszary - byłam tam w latach 80 jak nasi towarzysze broni tam byli i na pewno nie jedną bombę można znaleźć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jednak bym prosił o jakieś jasne deklaracje - kto w ogóle jest chętny na podany termin i lokalizację

 

Pomysł bardzo fajny ale z racji odległości i uroczystości rodzinnych (o ile spotkanie odbędzie się 6,7 września) ja niestety nie będę mógł w nim wziąć udziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam tam

 

No proszę ile tajemnic możemy przy okazji odkryć :evil:

 

[ Dodano: 01-08-2014, 11:59 ]

Danek - ale tylko termin nie pasi? A odległość - hmm...

 

Kiedyś wspominałeś coś o lokalizacji u siebie. Jezioro Białe z tego co pamiętam - tak?

Tam też jestem skłonny pomóc. Przecież tak naprawdę większość załatwiania to tel... Jestem gotów pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.