Skocz do zawartości

CEPIK 2.0


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

Stare i nowe informacje na temat certyfikatów.

 

Dla osób, które zamówienie mają już za sobą i otrzymały stosowne przesyłki z MC - ważna jest informacja o potrzebie zabezpieczenia otrzymanych certyfikatów (koniec załącznika) ...

Certyfikaty VPN - SSL.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd nie jest przez to że mam WIN 8.1 64 bit
ale przez to, że tym powinien zająć się informatyk. Ale ten problem dotyczy większej liczby diagnostów, również mnie gdzie bardzo często wykraczamy poza zakres swoich obowiązków.

 

Niech każdy robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanie. Złożyłem wniosek o VPN i otrzymałem certyfikat CCK, chciałbym pobrać z strony Cepiku klienta VPN. Pliki do pobrania (po autoryzacji ). O co chodzi z tą autoryzacją nie mogę go pobrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie znalazłem odpowiedzi na problem Demarta (str 28) a u mnie jest to samo- BŁĄD: c.showOperationEndDialog is not a function podczas próby pobrania certyfikatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie znalazłem odpowiedzi na problem Demarta (str 28)/quote]

 

Kolego problem jest w tym że po wejściu na stronę do generowania certyfikatu za szybko naciskasz generuj. Trzeba odczekać z 20-30 sek. i wtedy kliknąć bo java musi coś tam zrobić. Niestety mi i tak nie udało się wygenerować certyfikatu bo wystąpiła niezgodność kodu jednorazowego. Nie wiem może przez to że najpierw wysłałem wniosek na Pawińskiego, a następnie na Królewską bo tak poinformowali mnie w helpdesku i pytali skąd wziąłem adres na Pawińskiego (taki był wcześniej podawany na wnioskach o certyfikat). Teraz wysłałem następny bo nikt nie umiał mi odpowiedzieć czy przyjdzie jeszcze jeden, ani który przyszedł czy wysłany na Pawińskiego czy na Królewską. Normalnie czeski film. :razz: Ma ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Demart.

Przełamałem się przez pierwszą linię :D .

Komunikat ze strony- "hasło do klucza prywatnego" to hasło do karty, strony cepik czy jakieś nowe do ustalenia?. Wpisany kod jednorazowy nie działa - kicha. :cry:

Czy ktoś kto to pobrał mógłby łopatologicznie , krok po kroku podać jak pobrać ten certyfikat, skąd co brać i co wpisać jako np. Hasło Klucza Prywatnego, gdzie jest pierwsza część kodu podana podczas składania wniosku itd . Może nie mam wszystkiego i błądzę. Pleaseeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cepik 2.0 raczej nie wejdzie w styczniu 2017 i nie wiadomo kiedy w ogóle wejdzie .We wczorajszym SE był artykuł na ten temat.A jak wejdzie jakimś cudem to się będzie działo :shock: .Proponuję się nie przejmować i czekać spokojnie na rozwój wydarzeń.http://superauto24.se.pl/moto-news/cepik-20-opozniony-nowe-przepisy-dla-mlodych-kierowcow-pozostana-martwe_890105.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pomóżcie mi to ogarnąć. mam kartę enigmy ważną do 17.04.2017.

wysyłam wniosek o certyfikat VPN

skoro karta ważna to nie muszę narazie wysyłać wniosku o certyfikat SSL i na tym co mam teraz cepik 2,0 będzie działał??

 

teraz druga kwestia.firma w której pracuje chce otworzyć kolejną stacje tym razem okręgową. otwarcie ma być ok marca kwietnia 2017 roku.Obecna PSKP ma zostać zamknięta.Co wtedy z kartą?? będę mógł używać tej dotychczasowej czy lepiej kupić nową i na niej wystąpić o nowe certyfikaty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Cepiku i się z nimi dogadaj . Ja kiedyś w takiej sytuacji pisałem wniosek o nowy certyfikat i wysyłałem starą kartę ze stacji podstawowej , i tę samą z nowym certyfikatem przysłali mi na stację okręgową , ale najpierw konsultowałem to z cepikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy Ktoś próbował z weryfikować połączenie z cepik 2.0 wg instrukcji:

 

http://www.patronat.pl/cepik/pliki/ProceduraWeryfikacjiPo%C5%82%C4%85czeniaCEPiK2%200_PROD_SKP.pdf

 

 

u mnie mimo iż mam zestawione połączenie VPN, włożoną kartę - wszystko jak w w/w instrukcji, to nie pojawia się ekran jak w instrukcji tylko wywala błąd..... teraz nie wiem czy ja coś skopałem, czy problem jest po stronie cepiku..... .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że można bo jeszcze nie tak dawno...................................... :nook

 

Kto próbował to na samą myśl o dzwonieniu...................... :nook

 

 

A teraz Francja Elegancja :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dla branży motoryzacyjnej ważne jest m.in., że w nowym CEPiK-u mają być gromadzone informacje dotyczące badań technicznych pojazdów.
a w starym nie były ..... :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.