Skocz do zawartości

CEPIK 2.0


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

Odpukać na Patronacie wszystko wygląda :ok .

PS. nawet z CEPIK się połączyłem i pobrałem dane pojazdu.

Jest szansa, że jutro będzie dobrze. :ok

 

odnawiałeś bądź aktualizowałeś słowniki w ''cloudzie'' ?

 

Yyyy nie. Patronat - Aktualizuj - przycisk do wersji 11.2. Zainstalowałem CepikUploader automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na stronie http://www.cepik.gov.pl/si-cepik-2.0/zdalna-certyfikacja?infrastruktura

nie chce mi się połączyć centarurem www, a w konsekwencji nie mogę pograć certyfikatu VPN, jakieś koncepcje?

 

Komunikat głosi:

Wystąpił błąd - spróbuj ponownie lub skontaktuj się z administratorem (nie można nawiązać połączenia z Centaurem WWW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy nie. Patronat - Aktualizuj - przycisk do wersji 11.2. Zainstalowałem CepikUploader automatycznie.

 

tak dla enigmy wszystko idzie z automatu i też nie miałem problemu. jedyny mankament do którego nie potrafię dojść i info nigdzie nie widzę to dane sprzed 10 listopada - zniknęły i jak mam wysłać badania np z 10 po godz. 14 skoro w bazie nie istnieją. nie wiem czy zaglądałeś do bazy ? miałeś u siebie badania, które wykonałeś wcześniej na cepik1?

 

vaandee, mam nadzieję, że kopię bazy zrobiłeś przed instalacją nowej wersji.

 

mam kopie na 2 dyskach + docelowy plik diagogol w razie zeby wrócic do poprzedniej wersji i zroić od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co tu chodzi? Halo, Panowie z jakiej pozycji to robicie; właściciela, diagnosty, takie niedzielne hobby?

Nawet nie zostałeś zauważony :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkodzi. Ostatecznie mam wolną i spokojną niedzielę.

Poza tym, wątpię aby cokolwiek dziś im odpaliło jak nie ma odpowiedzi z tamtej strony. I mówię tu o tym konkretnym programie jak i ministerstwie cyfryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpukać na Patronacie wszystko wygląda :ok .

P. Zainstalowałem CepikUploader automatycznie.

nie moge skonfigurowac CEpik Uploader...

czy tzreba cos zmieniac przy wyskawiwaniu okienek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[ Dodano: 12-11-2017, 21:05 ]

vaandee, możesz z pozycji programu zaimportować kopię bazy.

 

dobra rozgryzłem, tylko musiałem złamać szyfry zeby dostac sie do tych opcji programu...

opcje>tools>synchornizacja baz danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozna wiedziec , o ktorej Norcom planuje ruszyc z aktualizacjami ? Zastanawiam sie ile wczesniej na skp przyjechac ehh

 

Jak tylko pójdzie info o tym, że CEP2 rusza - wystawimy nową wersję :-)

Ps. Decyzja będzie w okolicach 22, mam info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zostałeś zauważony

Nie mogę wyjść z podziwu - siedzieć na SKP i kombinować - jest Niedziela :piwo:piwo:piwo

Nie każdy ma tak dobrze. Kiedy jutro coś pójdzie nie tak, "nieznający" się właściciel powie, że to twoja wina. To tak jak z spóźnieniem się do pracy, tłumaczenie że stałem w korku niewystarczające- trzeba było wyjechać wcześniej :shock:

 

[ Dodano: 12-11-2017, 21:29 ]

a mozna wiedziec , o ktorej Norcom planuje ruszyc z aktualizacjami ? Zastanawiam sie ile wczesniej na skp przyjechac ehh

 

Jak tylko pójdzie info o tym, że ruszamy - wystawimy nową wersję :-)

Ps. Decyzja będzie w okolicach 22, mam info :D

A o 22 będzie info, że o 24, to może lepiej zrobić sobie kawę i w ogóle nie kłaść się :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło w ciągu dnia zajechać do firmy na dwie minuty, odpalić kompa, team viewera i mozna na spokojnie, w domku, w wolnym czasie... żeby nie umierać z ciekawości całą noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma tak dobrze.
Kolego jutro jadę godzinkę wcześniej do pracy aby zobaczyć czy ewentualnie coś się wydarzy lub nie. Jak nie ta na kawę będą miał długą przerwę - a jak tak to zobaczyć co się zmieniło. W obecnej chwili można więcej namieszać niż zrobić pożytku - jeśli Norbert wstrzymuje się z publikacją zmian to może coś być na rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tak- czy wejdzie czy nie to i tak kto chce jechać wcześniej musi pojechać bo tak czy siak aktualizację trzeba pobrać. I to bez znaczenia jaką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest nas dwóch
I to bez znaczenia jaką.

A widzisz - już co najmniej trzech :cool: a przypuszczam iż 50% bo te drugie 50% to na 2 zmianie będzie a i tak z ciekawości przyjadą zobaczyć jak się motamy na początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam na 7 i wcześniej nie jadę. Nikt mi za to nie buli. A aktualizację zrobię w godzinach pracy. Klienci mogą mieć pretensję, ale nie do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.