Skocz do zawartości

CEPIK 2.0


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

Zapamiętajcie jedno pojęcie, pojecie klucz na naszą najbliższą przyszłość.

 

"Okres STABILIZACJI"

 

Jak was zapytają jak jest, bez wachania możecie odpowiedzieć:

 

X#$#%@# ale STABILNIE

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiesz dobrze, że to martwy przepis. Jak myślisz dlaczego CEPIK nie wie ile jest SKP? Bo wiedzą dobrze, że nie wszystkie stacje wysyłają CEPIK i działają na rynku. :x

 

 

A przepis o trzech dniach obowiązuje już od ........lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już pobrało, zainstalowało, wszystko gra i chodzi. Zobaczymy jak z badaniami będzie.

Dobrze że pospałem :)

"

13.11.2017 07:15:17 HelloCepikRezultat.xml OK "

 

[ Dodano: 13-11-2017, 07:20 ]

I zauważyłem że brak UI za brak adnotacji HAK w DR w Patronacie. O gazie widnieje taka usterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! W nowej wersji nie można wpisać paliwa typu P\LPG - paliwa są ściśle zesłownikowane. PALIWO DODATKOWE ZAPISUJEMY W UWAGACH.

 

Nie ma też pojęcia 'badań łączonych'. Za każde badanie pobieramy OE i jest to osobny wpis do rejestru i CEP (z wyj. tzw. resortowych...).

 

Nie mogę również znaleźć badania - dodatkowe hak

 

A z gazem to trzeba w uwagach za kazdym razem zaznaczać że odpowiada dodatkowym warunkom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patronat działa - zaciąga dane z CEP. W sumie ogranicza się to do aktualizacji i instalacji cepik Uploader a tej instrukcji jest dużo więcej namącone.

 

[ Dodano: 13-11-2017, 07:39 ]

W Patronacie aktualizuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mogę zainstalować aktualizacji Stacja SQL - brak aktualizacji do pobrania :sad:

 

Dzwoniłem po zaprzyjaźnionych stacjach - wszędzie tak samo.

Robią na starej wersji programu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pracuje na programie SKP PRO, w sumie wszystko ładnie aktualizacja ok, VPN połączony, program uruchomiony, połączenie z certyfikatem OK a podczas badania przy wyszukiwaniu pojazdu w CEPIK wyskakuje błąd, nie można połączyć z CEPIK 2 i przełącza w tryb awaryjny.

 

Dodatkowo po wykonaniu badania w trybie awaryjnym w Historii badanie wyświetla się w 2 pozycjach ale obydwie są z jednym numerem badania :|

 

Czy ktoś ma podobny problem ?? A może ktoś wie jak temu zaradzić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logen, u znajomego na stacji z SKP PRO to samo. Dopiero przed chwilą ogarnąłem mu certyfikat z karty, dzięki podpowiedzi użytkownika rajson5000 z tego forum. Jak ktoś ma błąd "Błąd wysyłania SOAP: Connection lost (error code is 100353)" i kartę encard to niech spróbuje zainstalować wersje programu encard 4.0.xxx z ftp ministerstwa i zarejestrować jeszcze raz certyfikat u mnie pomogło bo wcześniej używając wersji 4.1.xxx wywalało ten błąd.

A chyba użytkownikowi rajson5000 powiedzieli na pomocy technicznej producenta SKP PRO że ma zły certyfikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.