Skocz do zawartości

CEPIK 2.0


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

... dobre pytanie kolego jesteś Diagnosta ?...

 

Nie wiem czy nim jest, ale ... w ciągu ostatniego miesiąca, chyba jemu dwa konta zamknęli na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motoryzacyjnie, ściągając auta wyeksploatowane, z których użytku rezygnują nasi zachodni sąsiedzi, mamy 10x mniej negatywnych wyników badań niż oni...

 

Ale czemu się tu dziwić, jak dla niektórych nawet tutaj, danie negata to jak lot w kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie Norcom Stacja SQL wyskakuje błąd "Brak odpowiedzi ze środowiska Cepik.Spróbuj ponownie pózniej".Czy ktoś wie jak rozwiązać problem z tym komunikatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Brak odpowiedzi ze środowiska Cepik.Spróbuj ponownie pózniej".Czy ktoś wie jak rozwiązać problem z tym komunikatem?

 

Nooo... trzeba zaktualizować encarda, usunąć i ponownie zarejestrować certyfikat, pododawać certyfikaty do sql-a i powinno śmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni wytężonej pracy za mną, rp się w końcu pochwalę. U mnie Patronat śmiga az miło, połączenie z CEP hula, a jedyne błędy jakie wyniknęły to błędy w słownikach usterek CEP, co nie pozwala na przyjęcie przez niego BT. Dotyczą one zmienionych nowym rozporządzeniem usterek. Dlatego kilka badan wisi mi w awaryjnym. Problem zgłoszony do SD COI, ale bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego wynika średnia w kraju 2,22% N

 

Ja dopiero jutro wyślę badania bo wejdzie patch do przesłania badań wykonanych w trybie awaryjnym.

To trochę podciągnę średnią. Przed i po (13.11) - bez zmian ok. 10 % N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni wytężonej pracy za mną, rp się w końcu pochwalę. U mnie Patronat śmiga az miło, połączenie z CEP hula, a jedyne błędy jakie wyniknęły to błędy w słownikach usterek CEP, co nie pozwala na przyjęcie przez niego BT. Dotyczą one zmienionych nowym rozporządzeniem usterek. Dlatego kilka badan wisi mi w awaryjnym. Problem zgłoszony do SD COI, ale bez odpowiedzi.

 

mam pytanie bo nie moge uzyskac polaczenie z CEP - jaki masz cet SSL nowy? cz tez ktorego uzywales do CEPIK 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pracuje na DMS-ie i w przeciwieństwie do kolegi nie jestem zbyt zadowolony . Co prawda ze Cepik 2.0 w miarę chodzi ( wczoraj musiałem wysłać 2 BT w trybie awaryjnym bo się zaciął) to już cała reszta pozostawia wiele do życzenia . Nowe zaświadczenie dostępne od wczoraj , błędy tabeli usterek jeszcze nie poprawione . Aha a najlepsze jest to że w poniedziałek musiałem zmienić monitor (na większą rozdzielczość)bo się tabelki nie mieściły . To fakt że do Bielska można się dodzwonić i że pomogą pomocą zdalną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patronat

13-go rano awaryjny certyfikaty błąd, od 15;00 w poniedziałek wszystko hula wczoraj robiłem pierwsze RP poszło, uwaga gubi niektóre dane np. p_pa z hamulcem, nie przelicza na starym Dipie było lepiej, :ok ale jest OK

Uwaga na kategorię np. M1 stały klient po zaciągnięciu danych znika.

powodzenia :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo nie moge uzyskac polaczenie z CEP - jaki masz cet SSL nowy? cz tez ktorego uzywales do CEPIK 1
Używam obu. Na jednej stacji wersja 1, na drugiej 2. Na obu połączenie działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.