Skocz do zawartości

CEPIK 2.0


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

Większość wpisuje tylko swój problem, nie czytając poprzednich postów nawet w tym temacie, do się którego dopisują

Jeśli potrzebujecie pomocy- chętnie sezonowo pomogę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale opłatę za cepik musimy pobrać,nie można jej wyłączyć,do cepiku nie wysyłamy ale opłatę pobieramy :shock: w Patronacie-

W Patronacie sa po prawej zafajkowane opłaty wystarczy odchaczyć obie proszę sprobować zresztą jak robi się negatyw to program sam się domAGA odfajkowania wpisu do dowodu !

Czytać program trzeba co nie jest takie trudne ale przy następnym badaniu należy zafajczyć bo samo nie powraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patronat- przy wysylce mam blad S-niezgodnosc numeru SKP z certyfikatem- blad NR ST20032

mial ktos taki//

 

Miałem podobnie :cry: najpierw uruchomiłem CEPIK Uploader podałem PIN do karty, kliknąłem na "Aktualizuj słowniki" ściągnąłem słowniki a następnie kliknąłem na " Wyślij ponownie" zamknąłem i ponownie uruchomiłem komputer i . U mnie pomogło!

 

Pozdrawiam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem, analizowalem, robilem po 10 razy, dzwonilem, robilem krok po kroku i nic ... nie wiem co robie zle...

na skanach panie Kamilu widać wersję DEMO a demo nie połączy sie

 

[ Dodano: 15-11-2017, 20:50 ]

Patronat- przy wysylce mam blad S-niezgodnosc numeru SKP z certyfikatem- blad NR ST20032

mial ktos taki//

Czy pracujesz na wersji 11,33 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismo z MC do Starostw

 

W drugiej części przekazujemy, że znaczna część Stacji Kontroli Pojazdów nadal nie podłączyła się do Centralnej Ewidencji Pojazdów. Obecnie pracują one w trybie awaryjnym, ale ustawodawca przewidział możliwość takiego trybu jedynie do trzech dni roboczych. Po tym terminie SKP jest zobowiązana przekazać dane do CEP. W związku z tym sytuacja staje się w tej chwili bardzo trudna, dlatego Ministerstwo Cyfryzacji zwraca się z uprzejmą prośbą do Państwa, aby wykorzystując ustawowy nadzór nad SKP na swoim terenie, zwrócili się Państwo bezpośrednio do właścicieli stacji o PILNE podłączenie do Centralnej Ewidencji Pojazdów.

 

Ministerstwo Cyfryzacji od miesięcy podejmuje próby wpłynięcia na SKP w tym zakresie (także bezpośrednio za pomocą materiałów informacyjnych), jednak ze względu na ich liczbę, rozproszenie po całym kraju oraz brak formalnego nadzoru, nie ma możliwości działań na większą skalę.

 

Uprzejmie prosimy o potraktowanie niniejszej korespondencji priorytetowo i możliwie pilny kontakt z właścicielami SKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co maja zrobić stacje kontroli? jeśli programiści programów piszą, wysyłanie badań awaryjnych nie przejmować się, wczoraj info że 15 od rana, dziś do końca tygodnia,znowu winny DIAGNOSTA bo badania z trybu awaryjnego nie idą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kościuszko ,zanim coś napiszesz to przeczytaj ze zrozumieniem.Gdzie w Patronacie możesz "odfajczyć" czy "zafajczyć" opłatę za cepik?Te twoje "fajczenia" dotyczą wpis do DR i zaświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można pobrać aktualizację 11.33 Patronatu?? Bo na stronie nie widzę, a w nowinkach www nic nie mam o dziwo...

 

[ Dodano: 16-11-2017, 08:33 ]

Aktualnie mam 11.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli badanie udalo sie wyslac i jest ta "zielona kropka" to kazdy może sobie sprawdzić status badania w cepiku, czyli teoretycznie bedzie wiadomo czy stacja ma polaczenie z cep czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje: (0-22) 43 85 464

 

Program PATRONAT++ - upgrade 11.2...

 

AKTUALIZACJA JEST DOSTĘPNA

 

Uzupełnienie do nowej wersji 11.. programu PATRONAT++

 

Informacje aktualne na temat CEPiK 2.0 na stronie www.cepik.gov.pl na zakładce- CEPIK2.0

 

Aktualnie trwają migracje z CEP I na CEP II do godz 19.00 w dniu 12.11.2017.

 

DOSTĘPNA NAKŁADKA DO WERSJI 11.3 (tylko dla użytkowników wersji 11.2)

 

Upragde Z 13.XI. dostępne tutaj : PATRONAT w. 11.30

 

ja ją widzę do pobrania ręcznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje:

 

Przed pobraniem nalezy zrobić odswieżenie strony

 

 

PATRONAT 11.33 z dnia 15.XI.2017. (tylko dla użytkowników wersji 11.2 I WIECEJ!)

 

UWAGA! Przed pobraniem należy zachować poprzednia wersje programu !

 

Pliki poniższe po rozpakowaniu proszę umieścić w miejscu ich dotychczasowych odpowiedników.

 

Upgrade 11.33 wersji LOKALNEJ przeznaczonej dla wszystkich SKP ( SKP i OSKP) , PATRLOKA.ZIP

 

Upgrade 11.33 wersji SIECIOWEJ przeznaczonej dla wszystkich SKP ( SKP i OSKP) , PATRSIEC.ZIP

POWRÓT DO PATRONATU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem pojazd badany 13 XI na stronie "historiapojazdu.gov" i jeszcze nic nie ma. Po ilu dniach tam się pojawiał przy Cepik1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam się co jakiś czas rozłącza VPN Client?? Bo u mnie czasami się rozłączy, nawet w trakcie badania i trzeba łączyć się na nowo ale wszystko idzie sprawnie po połączeniu. Może to kwestia jakichś ustawień... Ktoś coś wie?? No chyba, że po prostu tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.