Skocz do zawartości

CEPIK 2.0


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

W SQL. Wejdź w rejestr badań zaznacz datę 10,11,2017 i wszystkie badania (te mogą być jeszcze bez kropek czerwonych) z 10/11 klikaj po kolei. Czyli podświetl badanie i w prawym dolnym prawie rogu klikasz "do CEPIK" i idzie, tak następne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebna pomoc, mój znajomy pracuje na Patronacie a ja nie jestem w stanie coś pomóc bo pracuje na innym programie, przy uruchamianiu Cep, prosi podać hasło , pin do karty oraz hasło VPN próbowane i nadal blokuje, macie pomysł o co dokładnie pyta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wybranego rodzaju badania technicznego pojazdu nie znaleziono w systemie cepik" to bylo dodatkowe badanie no i nie wysyalo sie ? mial ktos cos podobnego?

 

[ Dodano: 15-11-2017, 10:08 ]

w bazie danych nie znalenziono pojazdu (skp-20032) takie cos przy sprowadzonym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego duch.michal w temacie sql jest nas więcej, którzy czekają na ewentualną odpowiedź :D

chaos wprowadzacie!

Chaos to był na początku, teraz jest STABILIZACJA :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaos to był na początku, teraz jest STABILIZACJA

Jest forum obok gdzie każdy producent oprogramowania dostał swoją działkę. Można pytać, gadać, odpowiadać o kłopotach konkretnego oprogramowania do przeprowadzania badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pracuję na DMS-ie i jestem pozytywnie zaskoczony. Od poniedziałku rano śmiga bez problemów, ściąga i wysyła do CEPa wszystkie BT, żadnych trybów awaryjnych. Mają jeszcze poprawić parę szczegółów (wydruk zaświadczenia itp), ale to pikuś w porównaniu z problemami, o których tu czytam). I odbierają w Bielsku Białej telefon :)

 

No patrz a myślałem że z nimi będzie problem jak z innymi rzeczami u nich. A dodzwonić na cóż oni mają zdecydowanie mniej klientów niż inni więc jest łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ogarnia ktoś problem w Patronacie w CEPIK 2,0 przy badaniu haka ?

Coś tu się pojawiło w tym temacie ale nie za bardzo wiem w którym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozwiązał ktoś konkretnie problem z komunikatem: niezgodność podawanego numeru SKP z certyfikatem.Mam Patronat 11.3.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ogarnia ktoś problem w Patronacie w CEPIK 2,0 przy badaniu haka ?

Coś tu się pojawiło w tym temacie ale nie za bardzo wiem w którym miejscu.

 

Nie wiem jak dzisiaj. Jeszcze wczoraj robiłem offline (po staremu bez pobierania dancyh z CEP) i wybierałem z górnego paska ''Inne czynności'' potem z trybu awaryjnego poszło.

 

Mam pytanie do patronatowców... Wysyłaliście badania z dnia 10.11?? Nie wczytuje mi z bazy żadnych badań przed 13 i nie wiem jak się do nich dosrtać mimo, że widnieją w rejestrze. Obsługa z ITSu twierdzi, żeby dać spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ogarnia ktoś problem w Patronacie w CEPIK 2,0 przy badaniu haka ?

Coś tu się pojawiło w tym temacie ale nie za bardzo wiem w którym miejscu.

 

Problem po stronie cepika, ze wszystkimi wpisami w slowniku ktore ostatnio wprowadzono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie Patronatu. Przy pierwszym badaniu w kraju przy zaciągnięciu danych z cep wyskakuje komunikat BRAK POSZUKIWANEGO POJAZDU i nie można przejśc dalej. Można chyba jedynie w awaryjnym zrobić. Na filmikach było coś o prerejestracji w Patronacie ale nie mam takiej opcji. Ktoś podpowie jak to robić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej formie, jak wygląda u Was to okno po odczycie danych z CEPIKu ?

Bo ilość zawartych tam informacji jest jak:

404e46b759190e11.jpg

 

Skupić się nie można, a gdzie tu wyłapać jakieś niezgodności :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie czy mozna JESZCZE wyslac paczke z badaniami ? STACJA SQL

Można. Każde badanie oddzielnie, nie paczką, z rejestru BTP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie Patronatu. Przy pierwszym badaniu w kraju przy zaciągnięciu danych z cep wyskakuje komunikat BRAK POSZUKIWANEGO POJAZDU i nie można przejśc dalej. Można chyba jedynie w awaryjnym zrobić. Na filmikach było coś o prerejestracji w Patronacie ale nie mam takiej opcji. Ktoś podpowie jak to robić??

Kiedy wybierzesz badanie : OKRESOWE PRZED PIERWSZĄ REJESTRACJĄ NA TERYTORIUM RP

Wpiszesz podstawowe dane na ekranie.

Wpiszesz R.Prod.

Wciśniesz klawisz DI i wpiszesz na ekranie (który ci się ukaże) dane do kilku kratek

Oraz NAJWAŻNIEJSZE: Wciśniesz klawisz PREREJESTRACJA.

To wtedy pojazd który wprowadziłeś już BĘDZIE w CEPiKu.

Pozdrawiam

P.S.: Zachowaj powyższą kolejność czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.