Skocz do zawartości

negatyw


pawel87

Rekomendowane odpowiedzi

No i co panie zrobisz, jak nic pan nie zrobisz.

Decyzje i protokoły też Kolego fuks będziesz sprawdzał, nie wpuścisz na stanowisku kontrolne, wybierzesz z tabeli usterek jakieś kolejne pasujące do nieszczelnej instalacji i przysolisz do poprawkowego zaświadczenia?(...)

 

Kolego Paprock jeśli sprawdzenie decyzji protokołów lub co tam jeszcze masz na myśli byłoby wymagane to czemu nie? Trochę zdziwiła mnie ta nerwowość odpowiedzi.. Każdy ma "swój rozum" i interpretuje przepisy. Przytoczyłem dwa przypadki celem wymiany poglądów(zakładam że forum jest najlepszym miejscem do tego) a nie uszczypliwości. Lepiej chyba rozpatrywać ww. sytuacje tutaj niż stanąć z wątpliwością JAK TO ZROBIĆ? np. podczas kontroli.

 

Pozdrawiam serdecznie i pogodnego weekendu życzę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

pisałem kiedyś, że negatyw po pobraniu danych z cepika powinien walić po oczach i w końcu jest, w patronacie od wczoraj pięknie na czerwono wali w gały, nie do przeoczenia :D

Przechwytywanie.PNG.3aaf7265d34b28ee65e827d6fe89d15a.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo w automatycznej aktualizacji jest ciągle 12.32,,,

 

[ Dodano: 14-03-2018, 15:17 ]

Dzięki, faktycznie piękne to ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem kiedyś, że negatyw po pobraniu danych z cepika powinien walić po oczach i w końcu jest

Nie chcę się chwalić, ale po trosze to dzięki mnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem kiedyś, że negatyw po pobraniu danych z cepika powinien walić po oczach i w końcu jest

E no w SQL'u jest już od jakiegoś czasu i się nawet przydało. Miałem "turystę" dostał N na innej SKP i przyjechał do mnie. Z CEPA pobranie danych i zonk N na innej SKP 40 min wcześniej. Więc badanie drugie N i druga faktura i wio niech jedzie na kolejną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dopisałeś od siebie jeszcze jakąś usterkę, bo głupio tak tylko powielić czyjeś

Powieliłem i dopisałem jeszcze coś od siebie żeby nie było że nic nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to głupio, że jeszcze coś dopisałeś, bo wniosek z tego taki, że 40 minut wcześniej na tej innej SKP kolega tego czegoś nie zauważył :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej innej SKP kolega tego czegoś nie zauważył

40 minut to wystarczający czas żeby np. pękła szyba, spaliła się żarówka, pojawił się wyciek oleju, zaginął trójkąt lub gaśnica, brakło płynu w spryskiwaczu, pękła linka od "ręcznego" itd. itp. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z badaniami jest podobnie jak z kół wyważaniem. Ile razy jednego i tego samego koła z maszyny nie zdejmie i zaś założy, to zawsze trzeba coś doważyć. ;-)

A już na bank na innej maszynie u innego oponiarza. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumacz to smutnym panom, jak 40 minut po badaniu stwierdzą, że jednak coś jest nie halo. Szczególnie w kontekście tych powtarzanych badań weryfikacyjnych.

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to głupio, że jeszcze coś dopisałeś, bo wniosek z tego taki, że 40 minut wcześniej na tej innej SKP kolega tego czegoś nie zauważył

 

No mógł niezauważyć, każdemu się może zdarzyć. Ja też nie jestem alfą i omegą i czasem pewnie też coś zdarza mi się nieumyślnie przegapić :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

ile w tym prawdy?

" Diagnosta nie podbije dowodu rejestracyjnego, ale wystawi zaświadczenie ważne przez 14 dni, które umożliwi poruszanie się autem w celu usunięcia usterek. I tak naprawdę mamy 14 dni na to aby naprawić usterki i ponownie wrócić na stację diagnostyczną. "


http://badanie-techniczne.pl/2017/11/auto-nie-przeszlo-przegladu-technicznego-co-zrobic/

 

jezeli zaswiadczenie uprawnia do poruszania sie przez 14 dni, to prosil bym madrych kolegow o wskazanie podstawy prawnej.
 

Edytowane przez Pozio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Pozio napisał:

jezeli zaswiadczenie uprawnia do poruszania sie przez 14 dni, to prosil bym madrych kolegow o wskazanie podstawy prawnej.

Nie ma takiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pozio napisał:

ile w tym prawdy?

"... wystawi zaświadczenie ważne przez 14 dni, które umożliwi poruszanie się autem w celu usunięcia usterek..."


 

 

Ani krzty. To zaświadczenie nie uprawnia do poruszania się tym pojazdem. Dokument ten stwierdza tylko jakie usterki pojazd posiada i jaki jest termin ich ponownej weryfikacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zaświadczenie jako takie nie ma określonej ważności. Stwierdza też, że pojazd został poddany badaniu technicznemu w wyznaczonym terminie.

Edytowane przez mirek_handlarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.