Skocz do zawartości

Stacja SQL - Cepik 2.0


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę mieć czerwonego kółeczka w rejestrze

jak problemy tzw. "wieku dziecięcego " przeminą jak powiedziała pani ministra to i to co wyżej zbieleje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 910
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    86

  • Psuj

    37

  • laptop

    34

  • IVVO

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam pytanko do osób korzystających ze Stacją.sql oraz czytnika. Po wczytaniu danych przez czytnik, które dane do badania pobieracie, z czytnika, Cepik czy np poprzedniego badania? Ma to jakiekolwiek znaczenie przy np. uzupełnionym dowodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas ustawienie zegara 10 sek. przed zegarem światowym naprawiło błąd: ""W bazie danych nie znaleziono pojazdu. Nie można wyszukiwać danych na datę z przyszłości [sKP-20032/]".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma znaczenie, jaak zaznaczałem dane ze skanera lub z dowodu to nie wysyła po badaniu do CEPIKU i zaznaczone są w rejestrze czerwoną kropką, wybieram teraz dane z CEPIK, tylko muszę uzupełnić kto wydał DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest lub będzie możliwość ustawienia wydruku zaświadczenia na jednej stronie? Bo na chwilę obecną tak rozrzuca że jest słabo czytelnie dla klienta, drukuje do 3/4 strony a usterki i drugą pieczątkę imienną przerzuca na drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, czy jest już rozwiązanie problemu KEY_ERROR_0007, KEY_ERROR_0002?

 

=========================================

TEST DOSTĘPNOŚCI SERWERA (https://skp.api.cepik/cepik/ping/sign): OK

BLĄD (ŚRODOWISKO CEPIK NIE JEST DOSTĘPNE):

KEY_ERROR_0007: Error: Request has been rejected.

=========================================

 

Inne testy przechodzi bez problemu. Czytnik ENCARD, Windows 7.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usterki i drugą pieczątkę imienną przerzuca na drugą stronę.

 

Taki jest wzór w rozporządzeniu.

 

możliwość ustawienia wydruku zaświadczenia na jednej stronie

 

Przy wydruku zaświadczenia masz bodajże do wyboru jak ma drukować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma już tego wyboru :( Pytałem w pomocy technicznej norcomu, ale powiedzieli, że zajmą się tym później i znają temat.Na razie pozostaje zszywacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO zrobić żeby płatność wyskakiwała po wprowadzeniu pojazdu do CEP czyli przed badaniem bo u mnie na drugiej stacji wyskakuje dopiero po wydruku zaświadczenia może ktoś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo pytanie...

CO zrobić żeby płatność wyskakiwała po wprowadzeniu pojazdu do CEP czyli przed badaniem bo u mnie na drugiej stacji wyskakuje dopiero po wydruku zaświadczenia może ktoś coś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO zrobić żeby płatność wyskakiwała po wprowadzeniu pojazdu do CEP czyli przed badaniem bo u mnie na drugiej stacji wyskakuje dopiero po wydruku zaświadczenie może ktoś coś ?

 

Witam,

Rozwiązanie zalogować się jako administrator

po kolei zakładka administracja -> stałe systemowe ->stacja->dokumenty płatności i magazynowe i zaznaczamy automatycznie wystawiaj dokumenty płatności po badaniu

 

Oraz

zakładka administracja -> stałe systemowe -> Badanie techniczne (na samym dole poczekalnia -> należy ją włączyć )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiązał ktoś problem z KEY_ERROR_0002?

 

TEST DOSTĘPNOŚCI SERWERA (https://skp.api.cepik/cepik/ping/aaa): OK

BLĄD (ŚRODOWISKO CEPIK NIE JEST DOSTĘPNE):

Forbidden (403) - 'https://skp.api.cepik/cepik/ping/aaa'

=========================================

 

Hej,

 

to jest błąd związany z różnica w certyfikatach VPN i SSL konieczny jest kontakt z cepikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.