Skocz do zawartości

zmiana PORD


pawelbis

Rekomendowane odpowiedzi

14 listopada 2022 (poniedziałek),  godz. 15:00

sala im. Olgi Krzyżanowskiej (nr 412, bud. U)

 

 

  • Ponowne rozpatrzenie sprawozdania Podkomisji nadzwyczajnej o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2540)

Jest kolejny termin komisji w sprawie druku 2540 czyli tego co nas interesuje

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek z Mateuszem nakazali oszczędności w każdym ministerstwie na poziomie 5%. Coś mi się wydaje, że MI nie ma już pieniędzy na "reformę".

I słusznie. Najbliższy rok chyba nie będzie najlepszy na jakiekolwiek zmiany. To będzie raczej czas dla większości z nas na przeczekanie 😔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jasiu24 napisał:

To będzie raczej czas dla większości z nas na przeczekanie 😔

Któro spowoduje, że najniższa krajowa zacznie doganiać nasze pobory.

  • Polub 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zmiana cennika a nie jakieś dokładanie roboty stacjom ktoś się chyba opamiętał i te bzdury jak np robienie fotek na stacji cofnął.

  • Nie lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całodobowy monitoring z dźwiękiem plus kamery w kanale i na piersi diagnostyka do tego na każdego diagnostę przypisać urzędnika do oglądania w/w nagrań i będzie 70% negatywów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stawki nie pójdą  w górę to za 11 miesięcy nie będzie dla kogo zmieniać tych przepisów. Chyba że połowa SKP się zamknie i będąc jeszcze na czynnej stacji, będziesz miał 8 tyś BT na liczniku, po 5 minut każde, klep pieczątka bez oglądania i dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Solaris napisał:

za 11 miesięcy wybory

jedne tak ...

16 godzin temu, pitermlody napisał:

Najpierw zmiana cennika

@Solaris też ciągle o tym pisze

Ponoć jak się bardzo czegoś chce to można, ale szkoda, że dotyczy to tylko siku.

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik się nie zmieni przez 11 miesięcy, wystarczy pooglądać posiedzenia komisji które były do tej pory. Deklaracja jest jasna że do wyborów cennik się nie zmieni a chodzi o wybory parlamentarne w październiku 2023. Dla kogo te przepisy właśnie, najpierw uratujcie stacje a potem wprowadzajcie nowe przepisy. Może i te 11 miesięcy nie wystarczy na ustawę, zobaczymy. Do wiosny na razie spokój

Edytowane przez Solaris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15-11 12

3 godziny temu, mirek.g napisał:

Jaki problem ze zdjęciami trwa to 15 sek na aplikacji 

W pełni się zgadzam. Już ponad rok robię zdjęcia a w jednym przypadku mi to dupsko uratowało ( zamiast np. 125 000 to zapisałem 1 125 000 ) Nie było problemu z korektą bo w załączniku było zdjęcie ze stanem licznika. 

Zdarza się że Policjanci robią takie byki no i się zaczyna problem ( dla nich). Ja robię zdjęcie stanu licznika i w uwagach wpisuję źle wpisany stan kilometrów przez służby mundurowe. I zgadzam się z Mirkiem - TO TRWA OK. 15 SEKUND.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Andrzej89 napisał:

Problem ze zdjęciami to chyba mają

 Na własne oczy chcę zobaczyć te akcje jak będą zdjęcia, w wiejskich stacjach to będzie armagedon😁  Pojadę pod "taka stację" popatrzeć na robotę kolegów po fachu🤣 

  • Haha 1
  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dalkowiak napisał:

w wiejskich stacjach to będzie armagedon😁

A po czym wnosisz? Zdjęcia robię, od kiedy Norcom udostępnił aplikację. Nie stanowi to problemu ani dla mnie, ani dla klientów. Nauczyłem ich w ciągu kilku lat, że gruzy mają wjazd 3 bramy dalej - centralnie na skup złomu. Lokalizacja stacji określa jej jakość, czy sypiesz stereotypami? Na tych małych stacjach też potrzebują diagnostów. Zapraszam do siebie. Mogę nawet wykonać badanie w Twoim rydwanie. Zobaczymy, jaki efekt to przyniesie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, pitermlody napisał:

jakieś dokładanie roboty stacjom ktoś się chyba opamiętał i te bzdury jak np robienie fotek na stacji cofnął.

Oj biedaczku, strasznie mi Cię żal, że nawet na aparat Cię nie stać. A ile to roboty cyknąć te fotki - aż strach myśleć jakie to koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, dalkowiak napisał:

w wiejskich stacjach to będzie armagedon

Dla mnie wieś to wawa, ale my ich nie lubimy już od urodzenia :hihi:

 

  • Piwo 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ango944S2 napisał:

A po czym wnosisz?

 Przepraszam z tymi wiejskimi to dla zobrazowania, nic nie mam do wiejskich stacji, jak mawia klasyk "wszyscy pochodzą ze wsi" Chętnie bym zmienił robotę, stacje mam 300m od domu, a jadę do roboty na OSKP 40 km, ciekawe dlaczego :?::icon_rolleyes: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Andrzej89 napisał:

Problem ze zdjęciami to chyba mają ci co mają najwięcej na sumieniu 😉

Problemu ze zdjęciami nie ma ale niech rządzący też nasz szanują 18 lat bez podwyżki za badani techniczne !!! tak olewają SKP to niech sami te zdjęcia robią.

Panowie oni nasz nie szanują niech sobie zrobią przerwę w podwyżkach 18 lat a wy tak się rwiecie do tych zdjęć to są następne koszty i dodatkowa robota .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.