Skocz do zawartości

Licznik- stan niezgodny z Cep


tobiasztj

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, OSKPNOWY napisał:

 zamiast 206000 tys wpisano w listopadzie 207000 tylko

 

206000 tys = 206 000 000

206000000 - 207000 = 205 793 000

to trzeba zgłosić do Księgi rekordów Guinnessa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, OSKPNOWY napisał:

  mam pytanie czy ktoś też miał coś takiego jak ja

Ja tak miałem, z tym że ja brałem 20zł od kilometra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to po raz trzeci....albo wszyscy pili a ja spałem albo wszyscy spali a ja piłem  albo trzeba iść i się napić bo i tak nie wiem o co chodzi

  • Haha 1
  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nesiasps napisał:

wszyscy pili a ja spałem albo wszyscy spali a ja piłem 

 

masz coś z poety

 

 

 

dobrze jednak, że to nie było picie w Szczawnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzegorz Łódź napisał:

Ja tak miałem, z tym że ja brałem 20zł od kilometra.

Przy takiej różnicy w km i takiej opłacie za jeden z nich, nieżle byś wyszedł :silent: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, blakop napisał:

No widzisz - jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie

To było tak:

Jak Kuba Bogu tak Bóg Fidelowi.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócił ktoś uwagę, że dzisiaj na historii pojazdu nie pokazuje na osi czasu przebiegów z kolejnych przeglądów?? Dzisiaj wszedłem na swoje auto i jak wcześniej wszystko było, tak teraz nie ma nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem swoje dwa i w obu przypadkach jest tylko data zarejestrowania i data wygenerowania raportu, reszta to czarna dziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy to chwilowe, czy na dłużej, bo jak na złość nie działa, a chciałem sobie wydrukować raport, bo dzisiaj klient po auto przyjeżdża do mnie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz działa ba nawet przy badaniach pojawiły się kody stacji, które wykonywały badanie.

Niestety ale nie wszystkie pojazdy się wyświetlają, pewnie prace trochę potrwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Znajomy ma Lagunę i po przejechaniu 300 tys km licznik mu się zresetował (miało to miejsce w zeszłym roku). Aktualnie ma ok 6 tys km na liczniku. Na poprzednim przeglądzie miał około 285 tys km.  Przegląd mu się zbliża w marcu. I co w takiej sytuacji zrobić ???  Myślałem nad opcją żeby przyjechał na odczyt licznika przed badaniem okresowym - ale z drugiej strony przecież licznika nie wymieniał jest ten sam, po drugie poświadczy nieprawdę bo licznika nie wymieniał, po trzecie miało to miejsce w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz to co na liczniku. Amen. Nie rozumiem dlaczego tak wiele osób upiera się na prowadzenie dochodzeń i zabawy w detektywa, jak my diagności, mamy tylko przebieg odczytać. Nie wnikać nie drążyć. I nie mam tu na myśli uszkodzonego  drogomierza, lub wyraźnych oznak manipulacji gdzie dla mnie ta usterka jest fikcją bo osobiście nie zaryzykował bym na BT tego żeby jasno wskazać że licznik był manipulowany/kręcony/ cofany/ przewijany, a już na pewno nie w samochodzie osobowym z elektronicznym licznikiem. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu ?

Edytowane przez Rafi90
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mike_van_mik napisał:

I co w takiej sytuacji zrobić ?

 

Wpisz to co widać, a w historii pojazdu pojawi się niebieski znaczek

 

odczyt.thumb.png.3732da6cb13cf5905108c4a5e989c7f0.png

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom okej wiem że spisać z natury. I ja umywam ręce. Tylko pytam się w imieniu kumpla (bardzo dobrego) co ma zrobić. Jest uczciwy a też chciałby spokojnie spać w razie kontroli przez policję. Czy jest jakieś rozsądne wyjście co z tym fantem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jacdiag napisał:

 

.. pojawi się niebieski znaczek

 

 

Czyli powoli idziemy w stronę "wirtualnego policjanta" czyli mechanizmu wyszukujący tego typu przypadki - coś na miarę softu który wykrywa brak OC w systemie ubezpieczeniowym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.