Skocz do zawartości

Badanie a bezpieczeństwo własne


IVVO

Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że jesteś z pokolenia, które nie szanuje pracy i tylko wymaga żeby od razu zarabiać tyle co ktoś z 20 letnim stażem. Ja jak się starałem o pracę to dostawali ją tylko najlepsi i najbardziej pracowici. "Ja odpoczywam w pracy" - paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniosłem się z miasta i mam 0,7 ha działki w części budowlanej a w części rolniczej (zabudowa siedliskowa), na której pracuję fizycznie bo nie lubię siedzieć. Bardzo często odpoczywam w pracy.

Jak mówię Żonie że plecy mnie bolą, to mnie pociesza że przestaną boleć około października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Jacdiag napisał:

Już można chodzić po terenach zielonych

W sobotę oficjalnie jadę na ryby, może i ja zacznę rozglądać się za bocianami ;D  a nóż....... co wypatrzę  :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, leski66 napisał:

jadę na ryby,

Tylko nie nałap za dużo ;) 

 

W dniu 17.04.2020 o 11:26, Peti napisał:

Widać, że jesteś z pokolenia, które nie szanuje pracy i tylko wymaga żeby od razu zarabiać tyle co ktoś z 20 letnim stażem.

Tak, a niespełna 40 lat temu był stan wojenny i godzina milicyjna, a dzisiaj nie ma. 
Czasy się zmieniają i warunki pracy także. Pracodawca powinien zapewnić tyle pracowników ile chce etatów, a jak dla mnie to albo się jest diagnostą albo mechanikiem. Ja w poprzedniej pracy jak pokazałem, że w wolnym czasie mogę ogarniać klimatyzację ( z nudów), to za jakiś czas stało się to obowiązkiem moim, a pensja ta sama :) 
Dlatego albo wóz albo przewóz.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leski66 napisał:

a nóż.......

"Kurcze " dla jasności mogłem wspomnieć o  вилку. :lol:

A tak :

pupa.JPG.b98cf9f18dbeec7dbb75693a5d8a12dc.JPG

( nie można tego skopiować więc wklejam )8/

 

:piwo( w ramach " kółka " )

 

56 minut temu, dominik_z napisał:

Tylko nie nałap za dużo.

Żeby nie było ( na " zębate " sezon  zaczyna się od 01.V ) - a ogólnie bardziej robię to sportowo " niż  mięsnie " :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jacdiag napisał:

(...) sandacz ochrona do 31 maja

No OK ( wzorowo ) ;-)

Ale bardziej chodziło mi o nazewnictwo/słownictwo żargonowo/slangowe ( dla Kolegów po kiju to drobnostka ) :

- zębate lub ( małe osobniki - pistolety ) to szczupaki

- mętnookie, sandały to sandacze

- garbusy lub pasiaki to okonie

Myślę, że dla mniej wtajemniczonych " wędkarsko " nieco się " pojaśniło ". :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, leski66 napisał:

Kolegów po kiju

Ja najbardziej z wędkarstwa lubię duże sumy 😃 

P.S pozdrawiam kolegę, też kiedyś dużo wędkowałem, obecnie mi się nie chce 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wędkowania ...

 

W Tennessee nie wolno łowić ryb lassem, a w Idaho – siedząc na grzbiecie wielbłąda.

Ustawodawstwo stanu New Jersey zabrania mężczyznom robótek na drutach w czasie trwania sezonu wędkarskiego.  :516:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś dzisiejszy"Raport Turbo" ?było o naszej pracy i bezpieczeństwie z tym związanym....może potencjalni klienci obejrzą i troszkę zaczną sytuację rozumieć! Bo na chwilę obecną co drugiego klienta muszę prosić o założenie maski.,. U was też tak klienci olewczo podchodzą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im tak i nie ,  jeden na dziesięciu nie zakłada maski po opuszczeniu pojazdu , a średnio jeden na pięciu ostro pcha się do kanału , bo to " spodu" nie widział .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wpuszczam klientów ani do biura ani na stanowisko przeglądowe. Jest ładna pogoda to grzecznie czekają na zielonej trawce. Jak warunki atmosferyczne sa nie sprzyjające to klient grzecznie siedzi na krzesełku w rogu hali.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Odgrzeję kotleta.

I jak tam Koledzy,czy wykonujecie już badania pojazdów z Niemiec czy w dalszym ciągu jeszcze się boicie? W populacji więcej ludzi zakażonych to i ryzyko zakażenia większe co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma grymaszenia. Był klient dzień wcześniej z Niemiec przyjechał bez kwarantanny bo na umowie o pracę u Niemca robi i przyprowadził na pierwsze pojazd. Zrobione tak jak u innych. Samemu się wsiada i robi. Jedynie po każdym kliencie się ręce myje i wszystko. Co ma być to będzie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz Łódź chylę czoła za przenikliwość, 2 m-ce temu ok 450 chorych/dobę i potężne obostrzenia, nawet ja w pewnym momencie wymiękłem, na szczęście na bardzo krótko, teraz podobnie, ok 450/dobę i obostrzenia pozdejmowane, o co tu biega? :nausea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cezary napisał:

o co tu biega?

O wdzięczność i uwielbienie, za łagodzenie restrykcji, które się wprowadziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widać poluzowanie - ludzie przyjeżdżają całymi rodzinami - do biura walą bez wezwania - pogaduszki ..... to bardzo niedobrze - szczególnie dla nas - a jeszcze nie dawno DR i kesz podawali w woreczku plastikowym - próbuję tę bandę ogarnąć ale ... przecież mówią iż już Wszystko opanowane  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.