Skocz do zawartości

Teksty klientów podczas OBT


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

z dzisiejszego dnia: panda z 2005r, wbijam pieczatke i klient mówi; panie, dałoby radę na 2 lata? ja mówie; nie, za stary samochód, klient na to szeptem: no wbij pan na 2 lata, dwie dychy dołozę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt nie wie, a tacy pseudo klienci sie znajdą

Mialem ostatni klienta ktory przyjechal Ducato i mowi czy zrobie mu badanie, ja chetnie "proszę podjechac pod stację" a on mi wyskakuje ale badanie tego co na pace a tam quad juz zarejestrowany 468cm i 37 kW.

Zamknąlem drzwi i skonczylem badanie

a on do mnie zebym przyjechal do niego na ranczo to sobie pojezdze :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry mam małego na badania

jak ma pan małego to wina natury a na badania proszę do lekarza

dziękuję

po kilku sekundach się odwraca -poczucie humoru na5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebastian

I przypuszczenie - kręci się w koło stacji i czeka na odpowiedni moment :D

II przypuszczenie - wchodzi i mówi, że ma sprawę :D

III przypuszczenie - przegląd chce zrobić ale przyszedł na pieszo :D

 

Nie jesteś pierwszy i nie ostatni, ale spróbować warto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie razi pana ta kontrolka (świeci AIRBAG) - a wie pan ona zawsze się zaświeca jak mam co roku olej do wymiany...

 

[ Dodano: 29-03-2011, 10:07 ]

I jeszcze:

nie ma pan hamulca ręcznego - a po co skoro to automat - tu się nie zaciąga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pana kontrolka od AirBagu sie panu świeci na czerwono to oznacza ze jest usterka w pojedzie - Panie co pan mowisz naprawde, nie mam instrukcji obslugi od pojazdu i nie wiem co oznacza ta kontrolka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Ma pan łysą oponę"- mówię klientowi- a on na to - Tak, ale trzy są dobre. :-? - i tu przypomniał mi się Laskowik i Bolek w słynnym skeczu że "nie jedna łysa ale trzy dobre- przecież to to samo- tak ale jak brzmi" :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badam hamulce na rolkach. Gniotę pedał do oporu a tu brzdęk pękł przewód i na jednym kole zero hamulca a klient: Panie rolki sie Panu zepsuły i jedna nie pokazuje :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zwyczaj przypominania telefonicznie o zbliżającym się badaniu.Przychodzi klient i daje mi DR,na to ja ,proszę podjechać pod bramę.On na to ,ale ja jestem z kolegą innym samochodem, ja na to, tak nie można,on na to -to po ch.., i tu pada niecenzuralne słowo pan do mnie dzwoni.Tak mi podziękował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i auto ma być sprawene D- zobaczymy... K- to po uj to aproszenie

 

To jest ta gorsza strona zaproszeń, bo jak zapraszasz to znaczy że pewnie podbijesz a potem dochodzi do takich sytuacji. Nie powiem u mnie tez funkcjonują zaproszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

a dla mnie stały klient to taki co ze swoim autkiem jest przynajmniej dwa razy do roku na OBT. a więc pierwszy raz gdy przyjeżdża na OBT z wynikiem N i drugi na poprawki i P. :lol::evil::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie stały klient to taki co ze swoim autkiem jest przynajmniej dwa razy do roku na OBT. a więc pierwszy raz gdy przyjeżdża na OBT z wynikiem N i drugi na poprawki i P. :lol::evil::shock:

 

Ale nie widze tu powodów do złośliwych uśmiechów, bo ja mam takich klientów którzy dwa lata z rzędu dostali N, naprawili auto, zrobili poprawkę i jeszcze dziękowali bo do tej pory to po przeglądach nie wiedzieli co jest z autem. Co nie zmienia faktu, że są i pieniacze... ale ci odwiedzają mnie tylko raz, nawet nie robią poprawki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Z ostatnich dni : Przyjeżdża na OBT rolnik ciągnikiem robimy badanie i wychodzi że jedna opona tylna od wewnętrznej strony jest rozerwana a druga tak popękana że nie nadaje się do niczego . Ja grzecznie mówię że z tymi oponami nie da rady uzyskać pieczątki a rolnik na to :

 

Rolnik - Przecież ja tym stówę nie jeżdżę tylko powoli.

Ja - Ale to nie jest argument a opony są uszkodzone.

R- Ale ta opona jest podklejona od wewnątrz i nie pęknie, :lol: a za chwilę :

R- Panie te opony mają 40 lat i co Pan chcesz od nich :lol::lol::lol:

Ja - To była pora żeby odłożyć na nowe :-D a teraz będzie Pan miał 2 tygodnie żeby je kupić i założyć.

 

Dostał N i pojechał ale już go nie widziałem na poprawce pewnie znalazł kogoś innego kto mu to klepnął bo mam w okolicy takich artystów którzy robią OBT przed stacją żeby w środku nie pobrudzić sobie, :-? ale to już nie moje zmartwienie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja mam takich klientów którzy dwa lata z rzędu dostali N, naprawili auto, zrobili poprawkę

Ja jeszcze nie ma bo za krótko pracuje ale kilka dni temu daje gościowi N, patrze w rejestr a tam od 4 lat co roku N a potem P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takich, ale ich chyba trzeba najbardziej szanować ;), bo mimo N rozumieją, że to i owo jest do naprawienia w pojeździe, nie obrażają się i niejednokrotnie naprawiają w naszych firmach :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przed chwili "Jeżdże do was od 8 lat, jak mi pan nie podbijesz to przysięgam że jestem tu ostatni raz" Jak się nie pojawi w ciągu 14 dni na poprawke to chyba przysięgi dotrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.