Skocz do zawartości

Teksty klientów podczas OBT


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

Super "mądrego" klienta miałem dziś . Dostał negatywny wynik za luz sworznia w zeszłą sobotę , dzis wrócił na poprawkowe -usterkę usunął poczekał ,aż podbiję dowód i z tekstem do mnie - że on tu już więcej nie przyjedzie bo niesłusznie dostał niegatywny wynik poprzednio , pytam dzlaczego niesłusznie , nie było luzu na sworzniu czy co? on mi na to TU CYT.:ON JEŹDZI NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ... i jak tu zachować spokój .... :shock::shock::shock:

 

Normalka jak dostaje N to jest ostatni raz :razz: i dobrze tacy lepiej niech sami robią sobie BT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem telefon;

- Dzień dobry można zrobić BT

- ja - tak.

- tylko wie pan jest problem tego typu, że pojazd jest w Częstochowie (około 200km), a właściciel w Anglii,

- to jak mam zrobić BT

- normalnie wstęplować :shock: , zresztą jak przyjadę to pogadamy,

- proszę przyjechać pojazdem, a bez pojazdu to nie ma pan po co

- bez ważnego BT, to jak mam przyjechać

- wziąć PC i zapraszam,

- nie to nie pojadę do konkurencji, DO WIDZENIA....

:shock::x:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stacji robimy też opony. Przyjechał klient i mówi: wyszły mi buły na oponach i trzeba je zmienić, samochodem jeździ żona. Jakby była stara to ...uj z nia ale jest młoda i trochę byłoby szkoda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą jak przyjadę to pogadamy,

 

Oj - troszeczkę asertywności - facet chciał tylko pogadać, a Ty mu bronisz no... :cool:

 

 

Przecież pogadałem z nim przez telefon..... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

- A co powodowało Panią, że wybrała akurat Pani tego mechanika - interesowało mnie, czy jest dobrym fachowcem, jaką ma opinię, czy zna się na robocie...

- bo wie pan, przystojny jest, podoba mi się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi dzisja klienta z dowodem opla vectry 2004 rok i mówi:

czy dałoby rade zrobic przeglad?auto sprawne technicznie bo przeciez to tylko 6 letni samochód. a gdzie pani ma to auto pytam sie z ciekawosci a ona na to ze na parkingu policyjnym i nie moze odebrac auta bez przegladu...normalnie wyobraźnia ludzka nie zna granic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie wyobraźnia ludzka nie zna granic

Ta pani jest początkująca i nie doszła do etapu zdjęć

A on mi wyciaga komorke i pokazuje zdjecia - jakto nie chce pan zrobic badania ten pojazd tak wyglada przeciez widzi pan wszystko.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi dzisja klienta z dowodem opla vectry 2004 rok i mówi:

czy dałoby rade zrobic przeglad?auto sprawne technicznie bo przeciez to tylko 6 letni samochód. a gdzie pani ma to auto pytam sie z ciekawosci a ona na to ze na parkingu policyjnym i nie moze odebrac auta bez przegladu...normalnie wyobraźnia ludzka nie zna granic

 

Oj Panowie... No to będzie co najmniej jednego diagnostę mniej, jeśli to podbije...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.