Skocz do zawartości

Teksty klientów podczas OBT


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby diagnosta zgodnie z prawem mógłby odstrzelić raz na miesiąc de-bila który mu się naprzykrza lub namawia po chamsku do czegoś nielegalnego,a co więcej grozi bo tacy też bywają to byłby spokój i nikt by nie żądał zbadania samego DR :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACEK GUZ napisał:
odstrzelić raz na miesiąc de-bila

a po co :?: ubijesz dziada :shoot: , a będziesz odpowiadał za człowieka

 

ja wolałbym to

projekt ustawy o dpdr napisał:
Pracownicy TDT podczas kontroli stacji podlegaliby ochronie przysługującej funkcjonariuszowi publicznemu

z małą korektą "Diagnosta podczas kontroli pojazdu podlegaliby ochronie ... "

 

bo skoro dopuszczamy pojazdy "z up. Starosty" czyli w imieniu Państwa i mamy taką odpowiedzialność za nasze decyzje to niech Państwo nam też zapewni minimalne przywileje

 

bo niby właściciel SKP lub diagnosta napadną na tdt :razz:

a klient na diagnostę to nigdy :evil::shock::evil:

 

projekt z 2010 06 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient dostał czasówkę za reflektor. Do tygodnia przyszedł i mówi żeby mu oddać pieniądze bo on ma już przegląd podbity !!!!!!!!!!!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby mu oddać pieniądze bo on ma już przegląd podbity

 

i choćby dlatego powinniśmy mieć dostęp do cepiku ,,,

jak teraz mamy dostęp do swoich , kto i kiedy wykonał ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tygodnia przyszedł i mówi żeby mu oddać pieniądze bo on ma już przegląd podbity !!!!!!!!!!!!

Powiedz mu żeby się zgłosił po zwrot kasy do starostwa, albo na Policję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt ustawy o dpdr napisał/a:

Pracownicy TDT podczas kontroli stacji podlegaliby ochronie przysługującej funkcjonariuszowi publicznemu

 

 

z małą korektą "Diagnosta podczas kontroli pojazdu podlegaliby ochronie ... "

 

bo skoro dopuszczamy pojazdy "z up. Starosty" czyli w imieniu Państwa i mamy taką odpowiedzialność za nasze decyzje to niech Państwo nam też zapewni minimalne przywileje

 

 

Zapomniałeś jeszcze o wcześniejszych emeryturach dla diagnosów :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś jeszcze o wcześniejszych emeryturach dla diagnosów :cool:

 

A to to nam chyba nie grozi :razz:

Chociaż charakter naszej pracy jest taki że już 15 latach pracy w zawodzie emerytura powinna być :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż charakter naszej pracy jest taki że już 15 latach pracy w zawodzie emerytura powinna być

 

To jeszcze trochę mi brakuje, a w naszym zawodzie przy takich spektakularnych wyrokach jak w przypadku Mirka (mirwu) obawiam się że nawet możemy nie dożyć do emeryturki i spokojnie po latach pracy na rybki pojechać, stres nas wcześniej wykończy :razz:

 

[ Dodano: 18-09-2010, 12:16 ]

Pacjent: sam. osobowy i WŁAŚCICIELKA. W DR przegląd wyszedł parę miesięcy wcześniej.

 

Ja grzecznie do Pani mówię że jakby zatyrzymała ją policja to zabrałaby dowód rejestracyjny.

A Pani grzecznie na to:

Zatrzymywali mnie ostatnio ze 4 razy ale zawsze tylko na dmuchanie :D:D:D:D

 

 

p.s. Chodziło o alkomat, ale ryliśmy ze smiechu chyba jeszcze z godzinę jak pojechała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Przyjechał do mnie facet Fiatem Punto.Oglądam samochód od spodu i stwierdzam brak progów i zupełny brak podłogi pod fotelem pasażera.Uwierzcie był tam tylko dywan.Facet ze spokojem mówi:podbij pan przecież ja tym autem tylko dzieci do szkoły wożę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialem klienta ktory mowi: Panie podbij Pan dowód bo auto stoi na podworku a nie chce mi sie go odsniezac a robilem badanie u was na stacji 3 lata temu :D

Ale sie usmialem ( oczywiscie nie podbilem - zeby nie bylo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem to samo.Wchodzi facet do biura i kładzie mi DR na biurko.Mówi tak:skończył mi się dowód trzeba mi tu zaświadczenie wypisać. Ja mu na to:proszę wjechać do środka i działamy. F :panie ale auto sniegiem zawalone ja nim nie jeżdżę.Ja:to trzeba autko odkopać i przyjechać.F:panie ale auto pod Sandomierzem stoi.(przyszedł na SKP w KRAKOWIE)Ja:w Sandomierzu też są SKP jedz pan tam.F:panie nie żartuj pan na flaszkę dam! No i wtedy straciłem cierpliwość!!! kazałem mu wyjść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.