Skocz do zawartości

Wyrok dla diagnosty.


abcs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 253
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • adam1501

    17

  • Qnick

    17

  • danielg539

    14

  • Regan55

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Siemka

Musiało by to być rozwiązane inaczej; SKP należą do powiatu (państwa) a nie prywatnego przedsiębiorcy (dla którego liczy się wszyscy wiemy co ..... zadowolony klient :razz: ) a diagnosta jest urzędnikiem państwowym z wszystkimi tego zaletami i wadami i wtedy można mieszać w obsadzie danej SKP.

 

He he he diagnosta urzednik !!! no to mielibysmy znacznie mniej pojazdow dopuszczonych do ruchu. Przy tej ilosci warunkow technicznych przejscie przez BT z wynikiem pozytywnym graniczyloby z cudem.

No i pewnie bywaloby "nie bo nie" choc urzednicy we wszystkich okolicznych WK w pewnych sprawach chyba zmiekkli bo zdarzaja sie pojazdy na PC z krotszym niz 30 dniowym dopuszczeniem do ruchu. Zdarzylo mi sie nawet PC z adnotacja "BT wazne do dnia..." i bylo to tylko 7 dni. Czyli sie da - ale troche ludzi (w tym mnie) wczesniej przeczolgali

Czyzby to pierwsze skowronki po kontroli NIK w urzedach???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzylo mi sie nawet PC z adnotacja "BT wazne do dnia..." i bylo to tylko 7 dni.

 

Ale termin ważności PC jaki był? Też taki?

Ja osobiście nie widzę powiązania pomiędzy długością ważności PC, a terminem OBT. Zawsze wystawiam PC na 30 dni i zawsze wpisują w adnotacjach termin ważności OBT. Sprawa klienta, żeby tego pilnował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzylo mi sie nawet PC z adnotacja "BT wazne do dnia..." i bylo to tylko 7 dni. Czyli sie da

 

No to Cię zdziwię kolego Tytus bo u mnie WK w każdym jednym PC drukuje w adnotacjach urzędowych "Badanie techniczne ważne do ....... " nawet jak termin badania jest o wiele dłuższy niż ważność PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Ale termin ważności PC jaki był? Też taki?

Ja osobiście nie widzę powiązania pomiędzy długością ważności PC, a terminem OBT. Zawsze wystawiam PC na 30 dni i zawsze wpisują w adnotacjach termin ważności OBT. Sprawa klienta, żeby tego pilnował.

 

Waznosc PC standardowa - 30 dni. Problem w tym ze jeszcze 3 miesiace temu urzednicy twierdzili ze nie moga wystawic PC przy terminie BT krotszym niz 30 dni. Bez wzgledu na wyrazona chec przedstawienia waznego OBT przy odbiorze DR.

Ja zrobilem prawie 200 km i stracilem dzien wolny przy probie przejestrowania pojazdu - i nic nie zalatwilem wlasnie dlatego ze mialem wazne BT tylko 20 dni.

Cieszy ze sie jednak da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przyjeżdża klient z PC na OBT. Badanie z wynikiem P + zaświadczenie i kierunek WK. Po pięciu dniach wraca z nowym dowodem rejestracyjnym po pieczątkę.Patrzę w dowód ,a tam wydany dnia 17-11-2010 , TNBT 17-11-2010. Ciekawy przypadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy przypadek ?

szczególnie względem pobrania OE

w rejestrze nr PC i "z"

a teraz do tego dodać ewidencyjną :?:

 

to się potem w CEP-ie złapią za głowy, albo będzie gęste tłumaczenie przy kontroli z WK :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdża klient z PC na OBT. Badanie z wynikiem P + zaświadczenie i kierunek WK. Po pięciu dniach wraca z nowym dowodem rejestracyjnym po pieczątkę.Patrzę w dowód ,a tam wydany dnia 17-11-2010 , TNBT 17-11-2010. Ciekawy przypadek ?

 

To akurat jest chore i w takim przypadku podczas drukowania DR nie powinna być drukowana TNBT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrok wydać

Jak na razie nie dotarło to ustroistwo do mnie..I jakos nie tęsknię do tego... :razz:

 

[ Dodano: 23-11-2010, 23:12 ]

Tnij Waść, wstydu oszczędź.

Nie ma czasu...Masaze pobiera na biodro... :x:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

W Gnieźnie powstała zorganizowana grupa przestępcza, która w okresie dwóch lat przywiozła do Polski około 300 samochodów, głównie z Francji. Auta te były legalizowane na podstawie podrabianych dokumentów. M.in. fałszowano umowy zakupu tych samochodów radykalnie zaniżając cenę zakupu. To pozwalało oskarżonym na opłatę symbolicznej kwoty podatków VAT i akcyzy - poinformował Borowiak.

 

W przestępczy proceder byli zamieszani także diagności, którzy nie widząc nawet przywiezionych samochodów, wystawiali świadectwo przeglądu technicznego dopuszczające takie auto do rejestracji na terenie Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.