Skocz do zawartości

PROJEKT NOWEGO0 CENNIKA.


ARTUR2214

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • danielg539

    27

  • JANUSZ60

    21

  • biker100

    21

  • aboz

    21

Oficjalnie CEPIK został podzielony na CEP i CEK

Im więcej form organizacyjnych, tym więcej stanowisk kierowniczych i większe pole dla nepotyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej form organizacyjnych, tym więcej stanowisk kierowniczych i większe pole dla nepotyzmu.

 

Oczywiście, bo jaki inny był cel podzielenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że Cep ruszył

 

Taaaa? Czyli jak przyjeżdża do Ciebie na stację gość, to masz możliwość weryfikacji w bazie CEP, czy poprzedni wpis jest OK gdy budzi Twoją wątpliwość? To zazdroszczę, bo na dzień dzisiejszy nawet WK tego nie mają :x

 

Blakop kolega pisze o Cepie, nie o cepiku ;)

Hm żniwa może..... :) cały świat wariuje, to pory roku też

 

B z CEPiK-u to nas interesuje tylko sama CEP.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką propozycje dla wszystkich Właścicieli skp, aby każdy z Was zaczął wysyłac pisma do ministerstwa z zapytaniem kiedy podwyżka za b.t. Jeśli zaczniemy ich zalewać takimi pismami to może faktycznie coś się zmieni w tym temacia, ja wysyłam regularnie co miesiąc od roku, bo jeśli tylko narzekamy a nic nie robimi to i nic nie będzie .ja wysyłam fax-em i mailem zawsze odpowiadają , oczywiście nic konkretnego, oprócz tego ,że prace nad nowym cennikiem trwają, ale....................... w ludziach siła, patrzcie na "armię "Rydzyka :shoot: ja nie nawołuje do bojkotu ministerstwa, ale piszcie, piszcie ,piszcie................i.t.d.

 

pozdrawiam wszystkich

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że można pisać.

Zawsze to będzie dla nich kłopot, bo trzeba odpisać, albo............. przestaną odpisywać. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Psuj, gdzie dyscyplina postu?

 

Zaraz wszystkim właduję po czerwonym pasku :D

 

A Tobie ktoś już przykleił... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zapomnij o sobie-za brak nadzoru....

 

Ja już mam :D

 

 

jeśli ktoś ma ostrzeżenie to wystarczy kliknąć cyferkę z liczbą ostrzeżeń a otworzą się szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką propozycje dla wszystkich Właścicieli skp, aby każdy z Was zaczął wysyłac pisma do ministerstwa z zapytaniem kiedy podwyżka za b.t. Jeśli zaczniemy ich zalewać takimi pismami to może faktycznie coś się zmieni w tym temacia, ja wysyłam regularnie co miesiąc od roku, bo jeśli tylko narzekamy a nic nie robimi to i nic nie będzie .ja wysyłam fax-em i mailem zawsze odpowiadają , oczywiście nic konkretnego, oprócz tego ,że prace nad nowym cennikiem trwają, ale....................... w ludziach siła, patrzcie na "armię "Rydzyka :shoot: ja nie nawołuje do bojkotu ministerstwa, ale piszcie, piszcie ,piszcie................i.t.d. pozdrawiam wszystkich

Marta

 

Znów schodzimy w temacie na boczne tory a koleżanka Marta ma rację. 8 lat cennik nie był zmieniany. Czas coś z tym fantem zrobić. Wysłanie faksu praktycznie nic nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś poda aktualne namiary do właściwej komórki ministerstwa?

I kto przeczyta, niech wyśle fax lub zapytanie.

 

[ Dodano: 02-03-2012, 09:23 ]

W tym temacie jest 6205 wyświetleń. Przy mobilizacji dało by się zasypać ministerstwo papierami. :-D

Było by to niezłe zwrucenie uwagi na powagę tematu. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja zawsze wysyłam faxem na numer 22 630 12 02 , a w piśmie podaję swoje namiary czasami przysyłaja mi odpowiedź faxem, czasami pocztą, ale zawsze to trwa tak ok. 30 dni.

Dzięki Koledzy ,że jest zainteresowanie moim pomysłem, musimy ich zasypać papierami i dokładnie przedstawić naszą sytuację.

 

jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Takie działania, nie dadzą efektu trzeba doprowadzić do złożenia przez posła(ów) interpelacji poselskiej, a następnie zainteresować media problemem, do takiego działania musimy się jednak lepiej zorganizować, Trzeba się jednak bardzo spieszyć ze względu na euro bo za chwilę nikt nas już nie usłyszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pomysły, ja oczywiście jestem gotowa do działania , tylko potrzeba nam przewodnika w tym temacie, na pewno wielu Kolegów i Koleżanek właścicieli stacji i diagnostów przyłączy się.

pozdrawiam

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Bedzie-podwyzka-cen-badan-technicznych,wid,14373397,wiadomosc.html

 

 

Swoja drogą to nasi klienci nie cenią nas za bardzo, oczywiście jest dużo pieniaczy jak to na internecie, dużo takich którzy nie maja pojęcia o rzeczywistości..ale z kilkoma argumentami trzeba się zgodzić.

Poczytajcie te komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
a koleżanka Marta ma rację. 8 lat cennik nie był zmieniany. Czas coś z tym fantem zrobić. Wysłanie faksu praktycznie nic nie kosztuje.

 

o czym Wy marzycie ;)

 

Bogdan Oleksiak z Departamentu Transportu Drogowego w MTBiGM

.......badanie np. autobusu na 100 km/h, czy taksówki, będzie wyraźnie składało się z badania okresowego oraz badania dodatkowego. Pozwoli to naliczać dodatkowe opłaty za tego typu badanie. Przewiduje się również wprowadzenie certyfikatów z badania, wystawianych tylko w SKP. Każdy pojazd poruszający się po drodze będzie musiał uzyskać taki certyfikat. Zdaniem resortu pozwoli to uszczelnić cały system badań, bowiem w tej chwilli 30% pojazdów jeździ bez ważnych badań. To z kolei ma przyczynić się do poprawy rentowności SKP, bowiem sam argument jej braku nie jest brany pod uwagę przez resort. Zdaniem Bogdana Oleksiaka oczekiwane zmiany w cenniku za badania będą raczej wynikały z rozszerzenia zakresu badań.

 

http://www.piskp.pl/aktualnosci-wszystkie/225-relacja-z-konferencji-stacje-kontroli-pojazdow-2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.