Skocz do zawartości

zmiana PORD


pawelbis

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, blakop napisał:

Ciebie już nie ma...

Niech lepiej złoży pisemne oświadczenie, że nie zamierza  popełnić samobójstwa  :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalą z roboty za lewe badania, zaszczepią po cichu koronawirusem i kwarantanna bez dostępu do czegokolwiek. Póżniej za złamanie obostrzeń kwarantanny (jeśli się wyliże) jakiś wyrok i pozamiatane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2020 o 10:28, michal_k napisał:

tak pewnie jest. Skoro do badań są gratisy to widocznie cena jest na odpowiednim poziomie.

Ogólnie to rynek BT jest zepsuty do granic możliwości. Największą winę za ten stan rzeczy ponoszą właściciele SKP, bo doprowadzili do obniżenia jakości badań i do tego aby klienci wchodzili im na głowę. Idea, która przyświecała przez lata to badanie am trwać max 5 minut i musi się kończyć wynikiem pozytywnym a skoro w godzinę można ich zrobić 10 to kasa jest fajna to jeszcze klientowi coś damy od siebie aby się cieszył. Problem robi się gdy trzeba wydłużyć czas badania do 20 minut i jakiegoś negatywa od czasu do czasu wystawić. Nagle dochodowość  SKP spada o 60% i pojawiają się niezadowoleni klienci i przestaje być sielsko-anielsko, więc zaczyna się larum o wzrost cen badań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, danielg539 napisał:

Największą winę za ten stan rzeczy ponoszą właściciele SKP, bo doprowadzili do obniżenia jakości badań i do tego aby klienci wchodzili im na głowę.

Pozwoliłem sobie część pogrubić a to dlatego, że z tym stwierdzeniem kompletnie się nie zgadzam. Właściciele zrobili wszystko i dalej to robią, włażą klientom do 4 liter i to bez wazeliny. 

Z tym tekstem wpis @danielg539 staje się kompletny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najśmieszniejsze i najtragiczniejsze jest to, że nie raz diagnostyk dostawał tylko 10% od "pieczątki", a klient upominek o wartości 20 zł :killer: także nawet taki przestępca-podbijacz miał mniej z przeglądu niż jego klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie wy pracujecie..? Ale u mnie czegoś takiego nie ma i nie pozwolę by było! A jeśli wystąpiły by jakieś naciski i brak lepszych perspektyw u innego pracodawcy to chyba już kasjerem bym w Lidlu wolał zostać niż k....ą stacyjną szefa i klienta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Czolgista napisał:

diagnostyk dostawał tylko 10% od "pieczątki", a klient upominek o wartości 20 zł 

Bez klienta diagnostyk nie miał by nawet tych 10%, więc wyczuwam tutaj, aby taki diagnostyk padał do stóp pryncypałowi i dziękował, że "dzięki niemu ma wypłatę" :evil:
W sumie chciałbym doczekać czasów, kiedy w ogłoszeniach znowu będzie "08.12.2014 r.: poszukiwany insp. UDS, a nie „poczciarz”."  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki będziesz uzależniony od wypłaty właściciela SKP , to zawsze będzie lipa. Nidy nie ma i każdemu zostaje z badanie za 99zł góra 20.

A co do włażenia to akurat z tym nie ma problemu, ani z naciskaniem , ani niczym podobnym . Szef ma uprawnienia więc może robić co chce.

49 minut temu, dominik_z napisał:

 w ogłoszeniach znowu będzie "08.12.2014 r.: poszukiwany insp. UDS, a nie „poczciarz”."  

Prędzej zobaczysz inspektor TDT, bo diagnosta jako pracownik zwykły nie ma poważania za grosz. Nie zrobisz to gość zaśmieje Ci się prosto w twarz i pójdzie do klepaczy obok.

Edytowane przez Rafi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie "godka jak przy pirzu" - marudzicie. Właściciel dał Wam narzędzie do wykonywania pracy. A od Was zależy jak je wykorzystacie. Jeśli "narzędzie" nie odpowiada to je zmieniamy  proste chyba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszędzie chyba jest tak kolorowo, żeby można było sobie tak zmieniać to "narzędzie". Ludzie są często postawieni pod ścianą i robią co robią, żeby rodzinę utrzymać. 

Edytowane przez Bartek24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Bartek24 napisał:

Nie wszędzie chyba jest tak kolorowo

Dokładnie są ludzie którym brakuje 10 lat do emerytury a od 20 są diagnostami i weź tu zmień zawód. A jeszcze jak pracodawca wyczuje że nie masz możliwości zmienić zawodu albo miejsca pracy to sytuacja nie jest za wesoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, yogi1984 napisał:

Nie wiem gdzie wy pracujecie..?

W regionie, gdzie takie kwiatki dostają wynik P, a to i tak "mały miki"...

IMG_20200814_090239.thumb.jpg.3ea90a8a92b5a89abd28c2f8276ad8c1.jpg

.

 

 

Edytowane przez Czolgista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, tobiasztj napisał:

pracodawca wyczuje że nie masz możliwości zmienić zawodu albo miejsca pracy

I to jest gwóźdź  do klepania dowodów. Mój pracodawca jak w delikatny sposób próbował wpłynąć na ilość badań negatywnych, powiedziałem, że "nie ma problemu, badań negatywnych może być więcej" pracuję rok czasu, a od pół roku nie było żadnej wzmianki o ilości badań negatywnych. :) - tylko ja się nie boję o zmianę zawodu- młody jestem więc sobie poradzę, a i co i rusz biorę wolne żeby sobie jakieś kwalifikacje dorobić, i właściciel SKP o tym doskonale wie  :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jast napisał:

Ja od 2004 i zmieniłem 7

Znam "młodych" diagnostów - taką pulę wykorzystują w rok😁 - do wypłaty i papa...

Edytowane przez IVVO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czolgista napisał:

W regionie, gdzie takie kwiatki dostają wynik P, a to i tak "mały miki"...

 

 

 

Ooooo proszę . A starostwo to macie takie upierdliwe że jak coś od nas (w sensie powiatu nie stacji) idzie to wiecznie dzwonią bo coś im tam brakuje albo nie rozumieją :evil:

Edytowane przez Rafi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zrobienie nawet 1 tyś zdjęć pojazdu świadczy o wykonaniu przeglądu, czy tylko o tym, że pojazd stawił się na stacji ?

Jakie zdjęcia (jakich elementów) pojazdu poświadczą, iż rzeczywiście przeszedł przegląd a nie tylko o fakcie "stawienia się pod drzwiami" ?

Takie pieprzenie pod płaszczykiem dbania o BRD

 

Ale jak chcą usankcjonować swój brak odpowiedzialności za podejmowane decyzje, czy przyznawanie sobie podwyżek, idzie im to szybko i sprawnie. Nawet powód dobry i świeżutki - COVID

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mecher napisał:

 

Ale jak chcą usankcjonować swój brak odpowiedzialności za podejmowane decyzje, czy przyznawanie sobie podwyżek, idzie im to szybko i sprawnie. Nawet powód dobry i świeżutki - COVID

 

 

Taką sobie naród ciemny wybrał władzę to taką ma. Jesteśmy już o krok bliżej do Białorusi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum , kiedyś wkleiłem jak się robi przeglądy na Białorusi  to o czym teraz  piszecie oni robią od ponad 10 lat

na politykę ,zarobki na skp ,użalanie się na właścicieli są inne działy , piszcie na temat

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dwie skrajności... Angole jeśli rzeczywiście wycofają się z BT to po maksymalnie 5 latach zobaczą jak mocno pogorszy się stan tego co będzie poruszać się po ich drogach i wrócą do nich z podkulonym ogonem. Białorusini widać przeholowali, ponieważ jako stosunkowo biedny naród być może nie stać ich na utrzymanie w należytym stanie samochodów innych niż "żiguli". Nie wykluczone też, że podobnie jak i u nas, tak i u nich brak ważnego BT nie jest przeszkodą przy wypłatcie odszkodowania w razie szkody, więc siłą rzeczy ludzie żerują na ułomnym prawie i mają BT w pompie. Z resztą nie dawno widziałem jakiś raport, z którego wynikało, że w Polsce mnóstwo pojazdów jeździ bez ważnego BT.

Moim zdaniem najlepiej zorganizowali to sobie Włosi, gdzie brak ważnego BT oznacza odpowiedzialność materialną kierowcy w razie szkody. Przy ich systemie badań technicznych mimo wszystko wymusza to na kierowcach chociaż minimalne zainteresowanie się stanem technicznym ich samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.