Skocz do zawartości

Teksty klientów podczas OBT


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

smutne ale prawdziwe a na drodze ten sam klient mówi że przecież diagnosta sprawdzał i czemu f-sz podważa decyzję diagnosty (choć może i tak zabrać dr).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i czemu f-sz podważa decyzję diagnosty

Bo na własne życzenie dał się zeszmacić :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam uwagę że TR tak brudne że nic nie widać

No wie pan, jadę prosto z trasy i nie zdążyłem umyć samochodu

Ale logo firmowe jest czytelne (z tyłu na drzwiach)

Bo musi

:razz:

Z pełną premedytacją nie umyłem rąk

No wie pan, z brudnymi rękoma do dokumentów

Ubrudziłem się od Pańskiego samochodu

Mina klienta bezcenna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze bym bezczelnie wytarł o dowód lub dokumenty klienta 8)

 

Druga metoda - znikam ostentacyjnie na 10 minut. Po powrocie dawałem do zrozumienia, że wróciłem z toalety i zaczynałem kremować ręce kremem do rąk... No i chwila czekania... słodkiej bezczynności aż krem się wchłonie... :evil:

 

Tu również miny bezcenne :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś klient mnie "zabił"

 

Proszę Pana różnica w siłach hamowania na kołach tylnej osi jest zbyt duża.

"A od kiedy hamulec jest z tyłu, co pan gada za głupoty"

 

"Panie a co ten samochód tak dymi wcześniej tak nie było?"

Proszę Pana widocznie silnik się psuje. A poza tym ma Pan nieczelny układ wydechowy (dziurka przy tylnym wydechu).

"Panie ten samochód ma 15 lat moja żona wozi nim dzieci, to ja pójdę do Castor.... kupie poksip..... i ocynk w sprayu to Pan zalepi i popsika i już nie będzie dymił"

 

Proszę Pana ma Pan wycieki z silnika.

"ha ha ha pan chyba zwariował, jak mogą być wycieki z silnika jak silnik jest z żelaza"

 

 

Czułem się jak w ukrytej kamerze. Skąd się biorą tacy ludzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd się biorą tacy ludzie??

Jak to było w kawale o żołnierzu na warcie który wszystko pokręcił :

- Skąd takich idiotów jak wy żołnierzu nabrali

- Z magazynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy hamulec jest z tyłu

Ty się dziwisz że gościu był zdziwiony że ham. są na osi tylnej :)

ja miałem takiego pacjenta kier.zawodowy co był wielce zdziwiony że naczepa ma hamulce :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ostatnio miałem panią na przeglądzie, w aucie świeciła się poduszka stwierdziła ze wyłączyła bo wozi dzieci z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Kierującemu pojazdem zabrania się:

4) przewożenia w foteliku ochronnym dziecka siedzącego tyłem do kierunku jazdy na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego wyposażonego w poduszkę powietrzną dla pasażera;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdziła ze wyłączyła

 

Większość nowszych samochodów ma możliwość wyłączenia poduszki pasażera na taką okoliczność:

przewożenia w foteliku ochronnym dziecka siedzącego tyłem do kierunku jazdy na przednim siedzeniu

 

I nie jest to nic wyjątkowego, ani niezgodnego z prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4) przewożenia w foteliku ochronnym dziecka siedzącego tyłem do kierunku jazdy na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego wyposażonego w poduszkę powietrzną dla pasażera;

 

Nieaktualne. Teraz jest:

 

4) przewożenia w foteliku bezpieczeństwa dla dziecka lub innym urządzeniu przytrzymującym dla dzieci dziecka siedzącego tyłem do kierunku jazdy na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego wyposażonego w poduszkę powietrzną dla pasażera, która jest aktywna podczas przewożenia dziecka;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nr.3-Panie,coś mi stuka.Gdzie się pytam? Od strony żony.

Nr.2-Tekst taksówkarza-Panie,Opel to dobry samochód,tylko ma jeden problem.Jak czytam gazetę na postoju,to marznę.Dlaczego? bo muszę uchylić drzwi to wtedy zapala mi się lampka.

Nr.1-Absolutny zwycięzca.Cofam Oplem Corsą /auto pierwszy raz u mnie na badaniu/,dobiega klient-Panie ,jak Pan to zrobił?Co się pytam.No jak Pan pojechał do tyłu.5 lat mam samochód i nie wiedziałem.że tak można.Na zakupach to żona mi pomagała przepchnąć samochód./STARSZY PAN/-dostałem w nagrodę czekoladę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo muszę uchylić drzwi to wtedy zapala mi się lampka.

 

Hehe, nie dziwię się, bo sam dosyć długo nie wiedziałem, że lampkę zapala się poprzez pociągnięcie wyłącznika świateł :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Podczas badania samochodu z gazem klient wręcza diagnoście trzy dokumenty na trzy różne butle. Diagnosta zapytał którą butlę ma wpisać a klient mówi: wpisz tą co jest najdłużej ważna bo ja się nie znam na tych papierach a w auto-złomie była promocja na papiery od butli 3 szt. za 60 zł. bo uzbierała im się cała teczka papierów od butli. Diagnosta zapytał która z tych butli znajduje się w aucie a klient na to, że żadna bo ta w samochodzie jest już dawno nie ważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.