Skocz do zawartości

Teksty klientów podczas OBT


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

Robie badanie okresowe,w pewnym momencie podnosze maske do góry a klient zdziwiony pyta co ja robie? po co maske podnosze, przeziez poprzednio nikt tam nigdy nie zaglądał :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to na przyszlosc sie przyda taka odpowiedz, bo nie pierwszy i nie ostatni taki klient. Po badaniu wiekszosc mowi ze sposob przeglądów sie zmienil bo tyle czynnosci i tak dlugo zajmuje. w poprzednich latach to nawet malo kiedy na kanal wjezdzali. Masakra, udaje ze tego nie slysze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj klient widząc, że wkładam sondę do rury wydechowej zapytał się:

 

- a co to jest?

- sonda od analizatora spalin- sprawdzamy teraz Panu toksyczność spalin

- o! to jakieś nowum!

 

 

 

Lepszy był facet tydzień temu- wchodzi do biura:

 

- chciałem zrobić przegląd przyczepy kempingowej

- oczywiście. To wjeżdżamy

- no jak, przecież przyczepa stoi na działce

- no to trzeba z nią przyjechać

- ale po co?

- no żeby zrobić przegląd

- ale ja nią nie wyjeżdżam, ona stoi na działce

- no to po co Panu przegląd

- no bo czasem jak trzeba gdzieś pojechać...

- no, to wtedy przy okazji może Pan przyjechać na przegląd

- no bez przesady!

 

...i trzask drzwiami. Jak wychyliłem głowę z biura usłyszałem tylko jak cedził przez usta:

 

- poj...ło Cię chyba chłopie

 

 

 

Dobrego gościa miałem jakiś czas temu. Passat B5. Robię badanie i obserwuje jego minę- bardzo się krzywi, gdy pytam o gaśnicę i trójkąt, ale pokazuje z dużą łaską. Gdy widzi jak wkładam sondę w rurę, zaczyna patrzeć jakbym mu się do córki dobierał. Wjeżdżam na rolki- sprawdzam hamulce- wynik: brak ręcznego z jednej strony. Dojeżdżam jeszcze na tester amortyzatorów- sprawne. Wysiadam, aby zejść do kanału i przy okazji uprzejmie mówię klientowi, że nie ma w ogóle ręcznego na jednym kole, a on na to z poirytowaną miną:

- panie co Pan, ile ten przegląd ma trwać, kto to w ogóle sprawdza ręczny ku..a

 

Po czym wyrywa mi dowód rejestracyjny z ręki i wyjeżdża jak torpeda, bo akurat brama na przelot otwarta była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- sonda od analizatora spalin- sprawdzamy teraz Panu toksyczność spalin

 

 

Napisz czy gość był toksyczny :? i jaką dietę trzeba stosować żeby być w normie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napisz czy gość był toksyczny :? i jaką dietę trzeba stosować żeby być w normie :D .

 

Myślę, że wystarczy nie zasilać się wysokosiarkowymi winami po 5zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którzy tak postrzegają naszą pracę. Z moich obserwacji wynika, że to raczej mniejszość.
niestety ale na razie jest to okrutna prawda i nie wiadomo kiedy świadomość i wiedza techniczna kierowców się zmieni ........................... :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Robie badanie i mowie klientowi ze bedzie negatyw bo auto niesprawne m.in. koncowka kierownicza i oslona przegubu a On na to ze na przeglad to sie przyjezdza po to zeby dowiedziec sie co jest niesprawne i dostac pieczatke w dowod :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

media piszą podobnie http://forum.osds.org.pl/viewtopic.php?t=820 to czego się spodziewać po zwykłym obywatelu.

Bo ktoś co coś takiego pisze powinien za to beknąć!

 

"Dotąd było tak, że jeśli pojazd badania nie przeszedł, odjeżdżało się po prostu z kwitkiem. Teraz także będzie się odjeżdżać, ale bez zwrotu opłaty."

"Źródło: Kancelaria Prawna Omega "

Jest to sianie fałszywej propagandy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A dlaczego ten Maluch z dziś wpisu ni ma?

- Kapuję! Pomazałeś dowód flamastrem! :evil:

 

bo nie wykonałem badania ;-))) (odpadł na przebiegach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj klient widząc, że wkładam sondę do rury wydechowej zapytał się:

 

- a co to jest?

- sonda od analizatora spalin- sprawdzamy teraz Panu toksyczność spalin

- o! to jakieś nowum!

Po czym wyrywa mi dowód rejestracyjny z ręki i wyjeżdża jak torpeda, bo akurat brama naprzelot otwarta była...

 

U mnie może wyjeżdzać... przed badaniem pobieram opłatę.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej to trafic na stacje gdzie poprzednio byl zatrudniony "pocztowiec" i przyzwyczail klientow do glaskania, a teraz ... psikus, nie ma latwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie poprzednio byl zatrudniony "pocztowiec"
lub był właścicielem stacji a na dodatek byłym kierownikiem wydziału komunikacji - poczta i wszystkie listy polecone......... :shock::shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej to trafic na stacje gdzie poprzednio byl zatrudniony "pocztowiec" i przyzwyczail klientow do glaskania, a teraz ... psikus, nie ma latwo!

 

...coś o tym wiem... niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.