Skocz do zawartości

Teksty klientów podczas OBT


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

F1; F2; F3 i do tego 525 tds w benzynie :evil:
- a dowód zapewne jeszcze ciepły i ani jednej pieczęci diagnosty.

Że też temu ostatniemu nie chciało się, a widził że dowód kończy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Znając temat "żółtego Seicento" spróbujcie sobie wyobrazić jakim cudem wytrzymałem po takim tekście

Ja: Diesel,benzyna ?

Klientka : Nie,Seicento

 

Uprzedzę pytania, czerwone było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widział ktoś czerwone seicento

Zobaczyłem na koniec rozmowy ,jakby było żółte , to chyba bym jednak padł ze śmiechu.

 

[ Dodano: 04-08-2016, 22:23 ]

Ciesz się ,że nie odpowiedziała -kobieta

Grzesiu , ja mam uprawnienia od A do D .Znaczy się na wszystkie pojazdy . :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie na granicy normy 0,28 na obrotach, pytam - ile Pani pali to auto po chwili odpowiedź:

- jak zatankuję do pełna, to wystarczy na dwa tygodnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja-ma Pan bardzo duży luz na tych wahaczach (pokazuje)

Klient-to musi przecież trochę chodzić.

Ja-trochę tak, ale nie w taki sposób (aż po kole biło)

Klient-ja jestem elektromechanikiem, sam to sobie robiłem, a na kole to czuje pan bicia z układu kierowniczego ( !!! ) , oddaj mi to wszystko ( już jesteśmy na "ty")

Wrócił za 5-10 min z podbitym. ( tego już nie komentuję)

Klient-dawaj kartkę, piszę na Ciebie skargę, że kazałeś mi wymienić dobre wahacze. (Nic takiego nie powiedziałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Ja przyznam, że to był VIN, którego najdłużej szukałem

Skoro opowiadamy ciekawe przypadki no to i ja opowiem swój .

Volkswagen Passat dwa lata temu miał jakieś 5-6 lat .Jakiś czas wcześniej robiłem takiego samego , numer znaleziony bez problemu . Ważna jest pora roku -zima . Samochód po dłuższym postoju na placu przyprowadzony do badania ,no i zonk - gdzie jest numer . Drzwi pootwierane , wszystko wybebeszone ,łącznie z bagażnikiem , silnik na chodzie żeby rozgrzać do badania spalin , w.. się na sklerozę , telefony uruchomione . No i po ponad pół godzinie jak blachy temperatury złapały i lód spłynął ,numer się znalazł.

 

Z tym Passatem wiąże się jeszcze jeden tekst . Po roku nowy właściciel przyjechał na badanie , standartowo sprawdzenie ciśnienia w kołach.

Tekst klienta po badaniu :

- Musiał być na mnie cięty bo mi ciśnienie w kołach sprawdzał .

Nie wiedział że to do nas dotarło.Ubaw mieliśmy niezły ,łącznie z tym co to przekazał .

 

Z tego mojego postu moderator chyba zrobi trzy. :lol:

Niekoniecznie do druciarstwa ale sami ocenicie .

Po zakupie ww nowy właściciel postanowił wymienić klocki .Zaprowadził do mechanika ,potem przyjeżdżają do mnie na sprawdzenie hamulców bo coś im nie pasuje. Wjeżdżam na rolki ,hamulec niby jest ale coś m nie pasuje . Wyjeżdżam z rolek , naciskam hamulec a pedał powoli siada do samej dechy . Zalecam klientowi serwis . Żeby się nie rozpisywać . Żeby w tym modelu wymienić klocki ,trzeba podpiąć komputer ,cofnąć tłoczki . "Mechanik" zrobił to na "chama" . Z tego co wiem wywalili trochę kasy,bo chyba nawet nową pompę kupili .

 

Ale mnie na wspominki wzięło . :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Honda Jazz Pani do mnie: na wyświetlaczu pokazuje mi że do przeglądu jeszcze 5 dni, a w DR dawno już po terminie?

- formalnie kocham laskę! :D

u-banana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

sprawdzam światła, okazuję się że gość ma angliki i tłumacze mu, że ma lampy przystosowane do ruchu lewostronnego i nie nadają się bo oświetlają lewą część drogi a nie prawą a typ na to: to bardzo dobrze ja na rowy nie patrze jak jadę tylko na drogę czyli świecą dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.