Skocz do zawartości

Teksty klientów podczas OBT


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

przyjeżdża dziś małżeństwo pod stacje, wychodzę, patrzę a w pojeździe zdemontowane wszystkie zagłówki, pytam co się z nimi stało, gdzie są, tłumaczę że powinny być na swoich miejscach, że to dla bezpieczeństwa.

A Pani odpala- zagłówki są w garażu, sama je zdemontowała bo niszczyły jej trwałą ondulację(o fryzurę chodziło chyba).

 

wysłałem do domu po protokół na zbiornik- coś czuję że nie wrócą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega dziś przybija :D
a ostatnio słyszałem ,że w całym powiecie nie masz kolegów i kto to powiedział ............................................... :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie mam, ja nawet sam siebie nie lubię :D . A miałem na myśli, że Rurek mówi do klienta, że kolega dziś przybija, skoro w jednym biurze siedzi, na poczcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wpada klient .Daewoo Tico. "Dzień dobry potrzebuję zrobić przegląd,tylko od razu mówię że nie mam hamulca na tylnym lewym kole. Byłem w innej Stacji ale te Huye mi nie podbili " Ręce opadają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Proszę Pan: a co to za kontrolka się świeci na desce? - (ABS)

"Panie to tak ma być już chyba 7 albo 8 lat się świeci" - ręce opadają

 

ten sam klient:

 

ma Pan wyciek z TL amortyzatora

"a może pan to jakoś wytrzeć albo umyć"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam zawieszenie na szarpakach-klient pyta ;co Pan robi ? Ja mówię sprawdzam zawieszenie .Klient , Panie 5 lat jeżdzę i nikt tak nie sprawdzał , pytam to za co pan płacił za wjazd?!! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam numeru VIN w Seicento a Pani do mnie:

-po co Pan to sprawdza, to jest bardzo dobry samochód!!

- to jest część badania

- Pan to jest nadgorliwy i w ten sposób traci Pan klientów. Polak Polakowi najgorszym wrogiem..

- :o:o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tekst nie klienta podczas BTP, ale obywateli podczas pracy na drodze ;)

1. Pokaże Pani trójkąt ostrzegawczy i gaśnicę.

Pani w tym czasie włączyła przyciskiem światła awaryjne i mówi "Tu się świeci trójkąt a gaśnicy nie mam"

 

2. Ja: Co się stało z pani oświetleniem pojazdu? ciemno już się robi.

Pani: Latarnie świecą więc jest widno i nie potrzeba świateł, musimy oszczędzać.

Ja: Włączy Pani światła pozycyjne i mijania, awaryjne, drogowe, światła stop.

Pani: Już !

Ja: Nic się nie świeci, za to świeci się kontrolka od poduszki powietrznej na desce rozdzielczej. Gdzie Pani światła? Co z poduszkami?

Pani: mąż widocznie zepsuł. A ta kontrolka to świeci, bo poduszki wymontowane.

 

3. Co do poduszek..

Pojazd Mercedes okular, z deski rozdzielczej wystaje wystrzelona poduszka powietrzna, z kierownicy również... i kierujący z tekstem: "No wiszą sobie te worki, bo nie mam pompki żeby z powrotem napompować i je wsadzić..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.