Skocz do zawartości

Rozp. ws zakresu i sposobu przeprow bad tech(DzU 2012p996)


Bogusław Maćkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Z samego rana telefon z WK - brak tablic wynik N.

U mnie klient zadzwonił do WK, by się poskarżyć i usłyszał "zapraszamy po czasówki ważne 14 dni"

Jest zatem nadzieja, że będzie jednakowo,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 919
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    66

  • Psuj

    47

  • mirek.g

    42

  • michal_k

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

U mnie program aktualizowany dzisiaj trzy razy. Nie wiem dlaczego, może nanoszą jeszcze jakieś poprawki. Po pierwszej aktualizcji około 6,20 jeszcze dwa razy się domagał zmian. Tutaj chyba trochę nie na temat :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a w programie PATRONAT duża rewolucja?

No właśnie wydawałoby się, że niewielka a jakieś niepotrzebne wyłączenia starej wersji, aby skorzystać z danych do wczoraj, należy wyłączyć obecną wersję.po co takie zabezpieczenie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na północy poszło pierwsze bez tablic za niepewną zgodą WK. Zobaczymy po tygodniu czy coś się zmieni. Jak robicie badanie okresowe L+GAZ (okr-gaz+dodatkowe- L)(98+63+48+1?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak u Was działa program stacja 2008,bo u mnie jak dam wynik pozytywny a w usterkach zaznaczę UI lub USZ to wynik badania się nie zmienia na N lub N z DR,a drugie pytanie to miało być tak w programie że jak wybierze się np.badanie okresowe to niemożna już dodać innego badania (każde badanie pod osobnym wpisem w rejestrze)?

Dzisiaj już dwa razy mi zaktualizowało ale te funkcje nie.

Mam STACJA 2008 v9.4.2.2358 data 2012.10.08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już dwa razy mi zaktualizowało ale te funkcje nie.
U mnie idzie teraz czwarta :shock: Po pierwszej aktualizacji nr badania w zaś. to 275 mln, kolejne po następnej aktualizcji ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie dziwne rzeczy: od dziś interesują nas tylko wycieraczki przedniej szyby i nie widze podstaw do N za rózny bieżnik opon na jednej osi (z wyjątkiem osi wielokrotnych) :| Poprawcie mnie jak jestem w błedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:| Poprawcie mnie jak jestem w błedzie

 

5.2.3.h

a to "h" to chyba tylko do osi wielokrotnych. W 155 o różnym bieżniku było na samym początku (3.1.1.) , teraz tego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację.Chyba :)

Nie ma racji, bo źle to czytacie,,,

z zastrzeżeniem, że na kołach jednej osi pojazd nie może być wyposażony w opony różnej konstrukcji, w tym o różnej rzeźbie bieżnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że w u was nie.

W Bielsku w NOT-cie szkoleniowiec jasno i wyraźnie mówił jak ma badanie wyglądać.

Pojazd podjeżdża pod stację , diagnosta zabiera dowód , otwiera rejestr , wypełnia(bez wyniku) i dopiero potem wolno wjechać na stację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bielsku w NOT-cie szkoleniowiec jasno i wyraźnie mówił jak ma badanie wyglądać.

 

A w którym rozporządzeniu znalazł kolejność czynności? Bo jak na dworze deszcz pada i wilki jakieś szczekają to ja mam w to w duszy i numery sprawdzam na końcu ścieżki przy kontroli oświetlenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak pojazd ma zabrany dowód za reflektor przedni ? po przeprowadzeniu badania wpisujecie Usterki wymienione w skierowaniu usunięto .pojazd sprawny technicznie w pkt,1czy drugim bo już zgupiałem na szkoleniu mówiona że pkt.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.