Skocz do zawartości

Diagnosta przed sądem ...


Arton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 505
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • kowal

    46

  • danielg539

    37

  • biker100

    30

  • JANUSZ60

    28

:ok

Tekst ogłoszony: D20052010.pdf

Status aktu prawnego: uznany za uchylony

Data uchylenia: 2013-06-22

 

Pieczątek było cztery , nie pamiętam czy był wpisany nr homologacji chyba nie (auto nastoletnie), ale czy nie był potrzebny przy rejestracji.

 

Mi chodziło o coś zupełnie innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda SKP obecnie ma "ogon" w województwie po Głubczycach - następna afera to kwestia najbliższych tygodni

Wysłany: 15-10-2014, 10:19

 

Jak wieść gminna niesie "wpadły" następne SKP - jeśli ktoś w dalszym ciągu myśli, że jest nie zniszczalny - TO SIĘ MYLI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś w dalszym ciągu myśli, że jest nie zniszczalny - TO SIĘ MYLI

Jeśli tak myślą ci kombinatorzy, to nie wiedzą jak bardzo łatwym są łupem dla organów ścigania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak myślą ci kombinatorzy, to nie wiedzą jak bardzo łatwym są łupem dla organów ścigania...

 

Niestety, ale was rozczaruję. Łatwym łupem są tylko ci, co klepią bez widzenia auta. Ci co auto na kanale maja, ale są "ślepi" mają spokojny sen prawie pewny. Jest to tak ciężko udowodnić, że odpowiednie organy praktycznie się za to nie biorą.

 

Mało tego, tym normalnym jeszcze w starostwach przypina się łatkę "najgorszej stacji", bo "z nimi są zawsze jakieś problemy" i "oni to mają swój świat".

 

Tak, tak panowie... ostatnio to usłyszałem od klienta po wizycie w WK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym normalnym jeszcze w starostwach przypina się łatkę "najgorszej stacji", bo "z nimi są zawsze jakieś problemy" i "oni to mają swój świat".

Wniosek: ciężko się żyje normalnym ludziom w nienormalnym kraju :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale was rozczaruję.

 

Nie rozczarujesz my to wszystko wiemy, ale potrafią to też klienci docenić a moim zdaniem jest ich coraz więcej że się im auto sprawdza.

 

Miałem kilka przypadków "powrotów" ze stwierdzeniem "wróciłem do was bo wy przynajmniej auta sprawdzacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację PSUJ. Mnie osobiście szef WK powiedział, że jak tak będę dalej robił to nikt do mnie na przegląd nie przyjedzie. A właściciel zwolnił mnie przy nadarzającej się okazji, tj. choroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście szef WK powiedział, że jak tak będę dalej robił to nikt do mnie na przegląd nie przyjedzie.

 

Bo cały system badań jest do du..y niestety :razz: i nie da się pogodzić interesu właściciela firmy z interesem społecznym czyli BRD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, tym normalnym jeszcze w starostwach przypina się łatkę "najgorszej stacji",

 

Ja usłyszałem, że na mojej stacji jesteśmy bardziej papiescy od Papieża - ot taka wypowiedź pracowników WK. I jak z tym żyć :evil::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, tym normalnym jeszcze w starostwach przypina się łatkę "najgorszej stacji", bo "z nimi są zawsze jakieś problemy" i "oni to mają swój świat".

 

ostatnio jeszcze jeden z naszych kolegów tego forum usłyszał podczas rozmowy telefonicznej z WK - :shock: że ja jestem najmądrzejszy bo po prostu chciałem to zrobić dobrze i poprawnie ................................. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwym łupem są tylko ci, co klepią bez widzenia auta. Ci co auto na kanale maja, ale są "ślepi" mają spokojny sen prawie pewny. Jest to tak ciężko udowodnić, że odpowiednie organy praktycznie się za to nie biorą.

Psujek, to się może zmienić. U mnie policja robi obstawy w okolicach SKP i każdy pojazd opuszczający stację jest kontrolowany. Jeśli w DR jest pieczątka z tego samego dnia, następuje drobiazgowa kontrola stanu technicznego pojazdu. A dodam, że u nas techniczni z ruchu drogowego mają porządny sprzęt. Jak wykukają coś w kontrolowanym pojeździe to z marszu postępowanie w WK, a w przypadkach drastycznych prokurator 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. U mnie policja robi obstawy w okolicach SKP i każdy pojazd opuszczający stację jest kontrolowany.

Szkoda, że u mnie tak nie jest, może ukróciło by to trochę klepanie wszystkiego jak leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. U mnie policja robi obstawy w okolicach SKP i każdy pojazd opuszczający stację jest kontrolowany.

Szkoda, że u mnie tak nie jest, może ukróciło by to trochę klepanie wszystkiego jak leci.

Niestety nie ma róży bez kolców. Kontrole są prowadzone na terenie miasta. Ja pracuję na granicy, więc jak ktoś u mnie nie przechodzi to jedzie "za miedzę", a tam klepią jak leci. I co zrobisz? Nic nie zrobisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem . że tylko u mnie się klepie jak leci ale chyba to jest problem w całym kraju.

Z tą różnicą ,że u nas nikt tego nie kontroluje.Policja nie ma ochoty, starostwa nie mają możliwości ponieważ

muszą zawiadamiać o kontrolach właścicieli SKP i to z wyprzedzeniem.I jakoś to leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem . że tylko u mnie się klepie jak leci ale chyba to jest problem w całym kraju.

 

 

badanie wykonane na stacji podstawowej i myślisz ,że nikt w okolicy nie wiem ,że na tej stacji

można wszystko klepnąć

5ae1a65896901_Skan_20141022(2).thumb.png.36264daf003166cd3a49ef1318126450.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ta PSKP działa na starych zasadach

niestety ale po nowemu :cool::x

 

1. Badanie techniczne jest przeprowadzane na koszt właściciela lub posiadacza pojazdu, w:

 

podstawowej stacji kontroli pojazdów – w zakresie:

a. okresowego badania technicznego pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, z zastrzeżeniem lit. c,

b. dodatkowych badań technicznych w odniesieniu do pojazdów, o których mowa w lit. a, z zastrzeżeniem ust. 1a,

c. badań technicznych przyczep przeznaczonych do łączenia z pojazdami określonymi w lit. a, o ile stacja spełnia wymagania, o których mowa w przepisach wydanych na podstawie art. 84a ust. 1 pkt 1 ustawy w zakresie długości stanowiska kontrolnego;

 

 

ale to jest kropelka w morzu ................................................... :cool::x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.